Přejít na obsah

Alpina Alpiner 4 GMT


Bells

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 383
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Kruci.. skoro jim začínám odpouštět tu nesmyslnou lunetu. 

Na Ashfordu byly za výtečný peníz, to jsem prováhal, ale nevadí.. možná jejich čas přijde.

 

Ty jsi je měl i v nějakém svém výběru, jestli se nepletu že? myslím, že jsem narazil na nějaké vlákno v poraďte..mě se ta luneta právě hrozně líbí, je to zase něco jiného, netradičního a takové věci mě baví. Samozřejmě moc dobře vím, že tu funkci "kompasu" nikdy nevyužiju, leda tak na pěkné počítání piv, i když 36 kousků fakt nedám :D na druhou stranu, kdybych se o to snažil, tak jelikož je obousměrná, tak ty, co by šli ven bych mohl pro změnu odečítat :D

 

Bellsi, uz jsem myslel ze mame uplne stejne, ale mame jinac pootocene dynka:))

 

Ty jo a mě štvalo, že to dýnko není rovně, tak teď jsem v klidu, jsem na tom vlastně ještě docela dobře, samozřejmě nic ve zlém :) ve výsledku na tom asi až tak nezáleží, jak je pootočené, ale úplně rovně by to bylo ideální.

 

Tak máš pěkné Alpina kombo, gratuluju :D Plánuješ ještě další do rodinky?

 

Když se to tak vezme, tak mé bývalé Yachty by se k nim k nim i hodily :), pak bych měl už vše, ale už další nemůžu, už takle se mi nechce pilotky nechávat doma, protože bych je chtěl mít taky na ruce a pak by to bylo ještě horší :) Mimo jiné já neumím pracovat s vyšším stavem, než 3 hodinek, vůbec to pak neunosím, ono už ty 3 jsou pro mě docela problém, takže v plánu nic není, ani není proč, mám teď vše, co jsem chtěl, jedny univerzály, jedny pilotky a jedny "sváteční" a jsem maximálně spokojený.

 

Jsou krásný! Tvar pouzdra "Omega" je fajn, moc příjemně se nosí. Hlavně za cenu, co se daly koupit ze Států, je to bomba. Ten mesh jim moc sluší a zajímalo by mě, jak by vypadaly s keramickou lunetou, která by jim podle mě slušela.

 

Keramika by je opět posunula ještě výš a bylo by to velice pěkné, to naprosto souhlasím a myslím, že i do jejich cenovky by se bez problémů vešli, normálně nestojí zrovna málo...K té ceně ze Států musím říct, že po zaplacení neskutečně drahé dopravy a stáhnutí mě na celnici snad všemi způsoby, jak to jen šlo už to nebyla až taková sláva, ale samozřejmě i tak byla cena oproti ČR velice dobrá o tom žádná.

 

Teda ten mesh jim překvapivě fakt padne.

 

Vážně? Já nějak nevím, když jsem ho nasadil, tak se mi to nejdřív líbilo, pak zase moc ne a takle pořád dokola, takže vážně nevím, většinou jsem u svých kombinací skálopevně přesvědčený, ale tentokrát vůbec, stejně tak jako nevím, na co jiného je ještě dát, ale to se snad časem podá. Prioritou pro mě zůstává tah, ten je k nim nejlepší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to ono, v reálu jsou ty hodinky mnohem lepší a třeba na různých produktovkách jsou taky mnohem lépe vykreslené a vypadají tak, jak mají, to na těch mých fotkách prostě není.

Jak jsou vysoké, to ti bohužel nepovím, neměřil jsem to, když hodinky nejsou jak puk, tak to neřeším :) rozhodně nejsou nijak vysoké, bez problémů se vejdou i pod rukáv košile, takže naprosto v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Môžem len potvrdiť, že na meshi ešte viac vynikli ako na remeni a ťah by im sekol asi aj najviac. Pekný model, mám rád ak je 24h škála pekne rozpísaná po každej hodine. A čo sú to za odlesky v dátumovom okne? Je tam nejaká vnútorná lupa?

Edit: a indexy, tie sú rovnako krásne "rezané" ako celé puzdro. To ma baví, ako sa s tým vedia vyhrať.

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nerozmýšľali ste aj nad Alpiner 4 Chronograph? Tieto sa mi tiež veľmi páčia, boli v ponuke za dobrú cenu aj na ťahu, ale oproti GMT-čkam to už bolo vyše 300 $ navyše + ešte z toho aj clo+dph a už aj GMT-čka boli pre mňa dosť "cez limit".

Chlapi dajte prosím ešte nejaké wristshoty, kde vidno ako sedia na ruke. Díky.

 

+ aj aký máte rozmer

/zápästia :goof: /

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Parada a velka gratulace!

GMT komplikace mi dlouho lezi v hlave a byt tyhle o kousek mensi, asi bych je koupil taky... :) At slouzi.

 

Oni nejsou v reálu nijak velké, mají i nožičky zakřivené směrem dolů, takže lug to lug je relativně malý, však já mám taky ruku jak párátko a hodinky krásně sedí :)

 

Môžem len potvrdiť, že na meshi ešte viac vynikli ako na remeni a ťah by im sekol asi aj najviac. Pekný model, mám rád ak je 24h škála pekne rozpísaná po každej hodine. A čo sú to za odlesky v dátumovom okne? Je tam nejaká vnútorná lupa?

Edit: a indexy, tie sú rovnako krásne "rezané" ako celé puzdro. To ma baví, ako sa s tým vedia vyhrať.

 

Ohlasy na mesh mě docela těší, sám jsem o něm totiž nebyl zcela přesvědčený a takle to vypadá, že to vlastně není špatná volba :) Odlesky v datumovém okně jsou způsobené lupou, takže jsi to naprosto přesně uhold, lupa je integrovaná do datového okna, což je další pěkný detail na těchto hodinkách, nikdy předtím jsem takové řešení ještě neviděl a líbí se mi to, nenásilný způsob, jak datum alespoň trošku zvětšit.

 

A nerozmýšľali ste aj nad Alpiner 4 Chronograph? Tieto sa mi tiež veľmi páčia, boli v ponuke za dobrú cenu aj na ťahu, ale oproti GMT-čkam to už bolo vyše 300 $ navyše + ešte z toho aj clo+dph a už aj GMT-čka boli pre mňa dosť "cez limit".

Chlapi dajte prosím ešte nejaké wristshoty, kde vidno ako sedia na ruke. Díky.

 

+ aj aký máte rozmer

/zápästia :goof: /

 

Mě se chrona na první pohled líbí taky, ale má to své velké ALE, první věc je, že mi vadí podlouhlé tlačítka chrona, což je pouze můj subjektivní názor a jiným se to naopak může líbit, ale co je horší a to si nijak neodpářou, že mají stejný chapter ring, jako GMT, takže 24hodinový, který je tam právě kvůli GMT, ale to chrona nemají, takže je to tam naprosto nesmyslné.

Já mám ruku cca 18-18,5 cm a hodinky sedí tak akorát, přesně tak, jak chci, nějaké wristy udělám a hodím sem, hned jak bude trošku čas.

 

Gratuluji k hodinkam :) Slusi jim to i na meshi. Krome toho, co jiz bylo napsano, se mi moc libi to stare logo na dynku, vcetne fontu, ktere symbolizuje historicky odkaz.

 

Díky moc a to i za ten mesh, vede mě to k tomu ho zase nasadit a to už jsem ho skoro zatratil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nerozmýšľali ste aj nad Alpiner 4 Chronograph? Tieto sa mi tiež veľmi páčia, boli v ponuke za dobrú cenu aj na ťahu, ale oproti GMT-čkam to už bolo vyše 300 $ navyše + ešte z toho aj clo+dph a už aj GMT-čka boli pre mňa dosť "cez limit".

Chlapi dajte prosím ešte nejaké wristshoty, kde vidno ako sedia na ruke. Díky.

 

+ aj aký máte rozmer

/zápästia :goof: /

 

ad ruka, 18,5-19cm podle toho jak se vyspim

 

ad chrona - ani na chvili, me chrona vubec, ale vubec nic nerikaji a navic ty tlacitka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou fakt krasne a taky jsem na ne koukal. Musim si ale taky povzdechnout nad velikosti. 44mm na mou 16,5cm ruku je fakt moc...

Tesim se na dalsi fotky!

 

16,5 by na ně bylo opravdu málo, já je mám tak akorát a ruku mám o něco větší, ale i v menších velikostech je u Alpiny z čeho výbirat, sice mají většinu produkce 44 mm, ale pár menších modelů se taky najde :)

 

Pridavam se ke gratulantum a skutecne musim rict, ze mi tato znacka zacina pomerne sympaticka. A moc se mi libi na tom meshi!

 

Děkuji, značku jako takovou můžu za sebe určitě doporučit, už jsem toho od nich zkusil poměrně dost a vždy mě to k nim táhne znovu a znovu. Teď jsem ve fázi, kdy už ani nevím co bych zkusil dalšího, takže bude snad obodbí klidu a spokojenosti.

Další bod pro mesh, super, alespoň vím, že ho tam můžu dát bez obav zpět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já pořád tápu, jaký řemen jim pořídit, především chci tah, který určitě objednám, pak mám mesh a chtěl bych nějaký sportovnější řemen, nebo prostě něco zajímavého, na krokouše si na normální nošení prostě nezvyknu, takže ten bych nechal spíš na společenštější události.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako že bys ho objenával od nich? Není to zbytečně složité, to zas tahat z US? Já teda budu řešit tah už rovnou tady, takže přes Koscom, ono na tom příslušenství bude stejně asi prd sleva, takže už je jedno odkud to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...