Přejít na obsah

Citizen na ruce...


Nicolas02

Doporučené příspěvky

Vratil jsem se do vod Citizenu. Tohle me zaujalo. Takhle maji vypadat vojenske hodinky. Zadne velke obludy (40mm), nizke, datum a hlavne WR 300M. Eco-Drive jsem jeste nemel, skace to po indexech, tak cajk. Mohlo to mit tritium, to uz by bylo uplne dokonale. Lumi nezari, ale vydrzi celou noc.

b27307bdc38805dfe6544a99d992c65a.jpg

 

Nejlepsi je na tom to pouzdro. Monokok a cele z titanu, takze to nevazi lautr nic :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vratil jsem se do vod Citizenu. Tohle me zaujalo. Takhle maji vypadat vojenske hodinky. Zadne velke obludy (40mm), nizke, datum a hlavne WR 300M. Eco-Drive jsem jeste nemel, skace to po indexech, tak cajk. Mohlo to mit tritium, to uz by bylo uplne dokonale. Lumi nezari, ale vydrzi celou noc.

b27307bdc38805dfe6544a99d992c65a.jpg

 

Nejlepsi je na tom to pouzdro. Monokok a cele z titanu, takze to nevazi lautr nic :)

Výborná volba. Blahopřeji. Stejný nebo podobný typ je i edice pro Royal Marines

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborná volba. Blahopřeji. Stejný nebo podobný typ je i edice pro Royal Marines

Diky! To je prave ta edice. Udajne pouze pro UK trh, kde se mi je taky podarilo sehnat.

 

@sashator Na zivo celkem v poho, nemam s ruckama problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ajotak. Tak asi civilni verze, jinak je to to same, vcetne stejneho remenu. Ten je dobrej, ale dirky jsou oramovane hlinikem a bohuzel jsou tak dirky dost daleko od sebe. Musel dolu, protoze bud skrtil nebo plandal. Erica?s original se ale na ne hodi skvele...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3530-351100 Octagon Chrono. Rok výroby 1985. Dědictví. Srdcová záležitost navrátivší se ze skvělého komplexního servisu ve Vyšehradském hodinářství. Výměna sklíčka, leštění pouzdra, nový řemínek.

post-66824-0-13571600-1551386352_thumb.jpg

post-66824-0-00338900-1551386380_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3530-351100 Octagon Chrono. Rok výroby 1985. Dědictví. Srdcová záležitost navrátivší se ze skvělého komplexního servisu ve Vyšehradském hodinářství. Výměna sklíčka, leštění pouzdra, nový řemínek.

Tak tohle je paráda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...