Přejít na obsah

SIHH 2016 - AP Royal Oak Perpet.Calendar


Snow

Doporučené příspěvky

SIHH 2016 - Audemars Piguet Royal Oak Perpetual Calendar 

 

Pouzdro o velikosti 41mm, dvě varianty - ocel, zlato, manufakturní strojek 5134 s automatickým nátahem, cena 93000? (zlato)

 

AudemarsPiguet_RoyalOak_EwigerKalender_G

 

AudemarsPiguet_RoyalOak_EwigerKalender_G

 

AudemarsPiguet_RoyalOak_EwigerKalender_G

 

zdroj - http://www.watchtime.net/nachrichten/audemars-piguet-royal-oak-ewiger-kalender-sihh-2016/

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máme  kompletní kalendář, jak filofax, že. Stejně přehledný, ovšem krásnější, dražší, věčnější  ........  jen možná ne až tak praktický :)

 

Jediné, co mě na první pohled znepokojuje a jen tak bych se přes to nepřenes, myslím, jsou chybějící zlaté bodíky na čtvrhodinách - tohle prázdno dělá z hodinové stupnice kříž místo kružnice, a to se mi nelíbí.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...
  • po 2 týdnech...

muhehe :lol2:

 

 

martare, ty mas teda kamarady :clap:

No, Tebe tam mám taky, woe :D

 

Ať nejsem OT, tahle mrtvolka exhumovaná Maxem je moc pěkná (jen mě maličko rozčilují dva odstíny zlata, pouzdro vs rotor ), stejně jako Maxem znovuobjevené De Bethune ze včerejška.

 

Vlastně si říkám, jestli jeho nekrofilní řádění nepřináší užitek - většinou vynáší na povrch opravdu krásné hodinky, na které se rád znovu podívám :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už dostal všechny informace - moje chyba, měl jsem to udělat dřív. Přitom má hezký hodinky, viz např. dnešní panda Tudory ve vlákn? Co máte dnes na ruce...

 

Končím s OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jak bylo řečeno nahoře, čísla na vnitřní lunetně jsou ukazatel čísla týdne, AP vždycky rádo přidá něco navíc. Jinak mezi hlavní speciality jsou kromě samotného věčného kalendáře zejména lunární fáze "astronomical moon", která se navzdory cca pětiletému standardu zde seřizuje jednou za 125 let a 317 dnů, dále samotný kotouček s měsícem a hvězdnou oblohou, který není pouhým potiskem, ale jedná se o speciální nerost který má onu "hvězdnou strukturu" od přírody a na něm je měsíc vygravírován laserem. Tady je vidět, jak se v HH pracuje a že kolikrát jsou věci dělány způsoby, že by to málokoho napadlo. Oproti předchozí 39mm byl pro zachování proporcí a zlepšení čitelnosti všech ukazatelů přepracován i celý stroj, nejedná se tedy jen o usazení stávajícího stroje do většího pouzdra, tak jak je to běžně zvykem. Strojek samotný má kompletní ruční dekorace všech 374 částí dle nejvyšších standardů vysoké hodinařiny, i těch částí, které nejdou vidět. Samozřejmě i ručně vyřezávaný rotor je možné dekorovat dle přání zákazníka. Někdo se ptal na cenu hodinek v oceli - 50 tisíc Euro bez daně, zlato potom 80950.

Upraveno uživatelem JamesLurk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...