Přejít na obsah

Helveti.cz


rommir

Doporučené příspěvky

Moc děkuji za všechna kladná hodnocení. Snad je z nás cítit, že tuhle práci děláme rádi a pořád se učíme :) 

Za vaši věrnost, důvěru a následná doporučení ve svém okolí jsem moc vděčný! Lepší reklamy totiž není.. 

 

Díky, Jirka z helveti.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 300
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to hodnocení konečně napíšu do správného vlákna ;-). Když já byl vždycky s přístupem Helveti tak nadšený, že jsem to napsal do prvního vlákna, co mi přišlo pod ruce ;-). 

Co vám budu povídat. Můj první nákup proběhl už před pěti lety a nějakým tím měsícem. Od té doby bylo ještě několik nákupů. Vždy je vše jako z pohádky o spokojeném zákazníkovi. Tento týden to byly další dámské hodinky. Troje Baby-G už jsem zde nakupoval. A samozřejmě, že vše, jak má být. Respektive lepší, než jen má být. Komunikací počínaje, slevou pokračuje a bezvadným balením a rychlým dodáním konče.

Děkuji Jirkovi a celému týmu v Helveti. 

...a zase příště ;-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já moc děkuji Marku. A to ještě nevíš, co na tebe čeká, až se konečně potkáme. 

Za ty tvoje neúnavné Traser recenze a hlavně jejich zapůjčení u nás máš lahev velmi dobrého moku!

 

Díky, díky, díky! Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Já dnes Certiny pro dámu, a anžto jsem lama, tak jsem volal do obchodu na helpdesk, vse mi fajnově vysvětlili, provedli mě onlajn nákupem a už se to veze do LBC. Za mě +1 opětovně (naposledy cca 2 roky zpět opět +1)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem splnil co jsem před 3 měsíci slíbil a vydal se do Helveti pro nové stroje. Popisovat přístup by bylo nošení dříví do lesa, Jirka se mi věnoval opět na jedničku a tak jsem ode dneška šťastným majitelem nových Casio Rangeman. Děkuju ti ještě jednou a hodinky se mi líbí víc a víc. Sem rád, že jsi řekl ať si vezmu ty pro které jsem původně přišel :)

 

Odesláno z mého LYA-L29 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take se pripojuji ke kladnemu hodnoceni. Tchan bude mit v prosinci 60 a tak jsem mu vybiral nejake hodinky, chtel jsem titan, safir a presnej strojek. Volba padla n Cizizen, dokonce meli jeden vhodny model ve vyprodeji. Vlastni blbosti jsem to ale promeskal a hodinky byly fuc. Dlouho jsem pak vybiral neco dalsiho od stejne znacky a uz se pomalu priklanel k nakupu na hodinkar.cz a nebo vivantis, kde byly ceny o chloupek lepsi. Nakonec jsem si napsal par mailu s Jirkou Stenckem a rozhodl se pro nakup za cenu nepatrne vyssi (i po sleve) Zaridili mi i dustojne gravirovani dynka, hodinky maji jasny puvod a hlavne komunikace po celou dobu domlouvani obchodu byla uzasna. Nekdy se proste vyplati priplatit! Hodinky dnes dorazily a vse je jak ma byt, dokonce i se spravne nastavenym casem, to se jinde casto nestava. Diky, priste zas

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rád, že jsi byl spokojený :) Někdy není dobré otálet, když máme něco ve výprodeji.. 

Jinak nákup u šedivek moc doporučit nemůžu a jsem ti vděčný, že jsi nám zachoval přízeň :) 

 

Díky, Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na cestě další hodinky z Helveti. Víc zákazníků jako já a Jirka se půjde pást  :lol2: .

Každopádně jako vždy moc děkuji a zase budu otravovat... Přidávat kladné recenze je nošení dříví do lesa. Vzhledem k tomu, že je Jirka aktivní mezi takovou partou bláznů a už mnoho z nás tam nakoupilo, nevěřím, že by se mohlo stát, že nebude někdo spokojen. Za pár dnů se do Helveti stavím osobně a snad bude možnost Jirkovi poděkovat a potřást rukou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...