Přejít na obsah

JeanRichard Aquascope Hokusai


McStinger

Doporučené příspěvky

Nemám rád značky, ktoré majú v názve francúzske mená. Jean-Pierre d'Armagnac a podobne. Nemám rád ani značky, ktoré zneužívajú mená dávno zosnulých ľudí bez ich súhlasu. U značky JeanRichard som túto moju nechuť musel prekonať, pretože sa mi ich hodinky páčia.
 
Model bol viacmenej jasný, aj keď ako sa na Ashforde objavovali za dobrú cenu modely 1681 a niektoré chroná Aeroscope, občas som váhal a chvela sa mi ruka s kartou. Nakoniec ale zvíťazila pôvodná voľba zo série Aquascope, konkrétne model Hokusai. Kacušika Hokusai je jeden z mojich mála obľúbených maliarov a okrem toho sa po ňom volal aj náš kocúr Hokusai.
 
Ale zas tak ľahké to nebolo. V hre bola kombinácia modrý ciferník, oceľ a ťah versus čierne DLC s červenými ručičkami na podivnej gume na zväzovanie lyží. Dobre vyzerajúca klasika voči pekelnému vzhľadu DLC modelu. A to ešte nemám rád hodinky pokryté akýmsi DLC. Ťažká voľba. Nakoniec situáciu vyriešil Ashford, kedy som modré v akcii premeškal a čierne už nie.
 
Urobil som vlákno v galérii, keďže nebudem písať recenziu. To už veľmi pekne urobil kolega 323GT, ktorému týmto ďakujem. Natrieskal som ale v tom dnešnom poobedňajšom škaredom počasí na balkóne narýchlo pár fotiek, tak sa s nimi podelím. Niečo málo okomentujem.

 

Budem rád, ak sem hocikto bude pridávať fotky JR Aquascope, alebo aj iných JR. Kľudne vlákno premenujeme.

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Spracovanie hodiniek je skutočne na vysokej úrovni. Puzdro je veľmi vydarené, brus bez chýb. Výhradu mám akurát ku gume. Je z nejakého podivného materiálu, pripomína skôr PVC. To by nevadilo, je celkom fajn na dotyk. Je ale krátka. Neviem,ako to chlapci u JR mysleli, ale mám sponu na poslednej možnej pozícii a mám šťastie, že ju zapnem. Obvod ruky mám 18,5 cm, čo považujem za viacmenej priemer. Spona mi tým pádom nesedí v strede ruky, ale až pred oblúkom ruky, snaží sa dostať do stredu a hodiny tým pádom odtláča ku vonkajšej hrane ruky. Neviem, či sa s tým zžijem. Na jednej z fotiek je vidieť ten neprirodzený oblúk. Je pravdepodobné, že vypíšem súťaž na príslušne pekelnú kožku u miestnych majstrov.

 

Spona je prekvapujúco titanová. Pekne spracovaná. Uvidíme, koľko vydrží. Som zvedavý aj na hodinky, kedy chytia prvú ranu a predvedú, čo je pod DLC. Celkom ma to straší.

 

post-957-0-26144000-1451103062_thumb.jpg post-957-0-72737600-1451103062_thumb.jpg post-957-0-55536500-1451103063_thumb.jpg post-957-0-03089700-1451103064_thumb.jpg post-957-0-51763200-1451103064_thumb.jpg post-957-0-96091300-1451103064_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rad se pripojim ke gratulacim, nevsedni a pusobive hodinky. Chlape palec nahoru, at Ti prirostou k srdci a dlouho dobre slouzi. Mimochodem, paradni fota!!;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Gratuluji k odvážné volbě. Jsou parádní. Rád bych se zeptal na indexy, z fotek některých jiných modelů (Terrascope i Aquascope) mám pocit, že se nad cifernikem jakoby vznáší - jak je to ve skutečnosti? Je to optický klam? Nebo jsou široké indexy umístěné na užší základn?? Nebo se skutečn? vznáší a jsou upevn?ny jen na rehautu? Díky za připadnou odpověď.

 

post-30813-0-05475300-1451118567.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tyhle hodinky to chce celkem koule,urcite hodne nevsedni,ten cifr a rucky jsou takova mala horrorshow,posvit si baterkou pod bradu,na celo pentagram a bude to dokonaly:-)

 

Ale áno. Je to jeden z dôvodov kúpy. Aj keď uvítal by som ich mať pred pred 25-timi rokmi :)

 

post-957-0-19493700-1451142081.jpg

 

Jsou dost dobry! Nebylo pri objednavce na vyber vic rozmeru te gumy? U kozenych reminku s preklapeckou tam maji tusim 3 rozmery.

 

Nie, žiadna podobná možnosť pri objednávke nebola

 

Som zvedavy, ze co na to povie miestny drtikol Ypouš-ko.

 

Za mna je z textu citit, ze sa o par tyzdnov objavia v inzerci.

Inak su to celkom sympaticke letne hodinky na plaz/ ku bazenu k cervenym plavkam a ciernym crocsam.

 

Áno, Crocsy to je moje. Úplne si ma odhalil :). Predaj hneď tak nebude.

 

TVL, modní guru...

 

JR se mi vždy moc líbily a tyhle jsou vážně parádní. Blahopřeju! Mohl bych poprosit o foto na ruce? Jaký je lug-to-lug?

 

Wristshoty v ďalšom príspevku. Lug to lug je presne 49,9 mm, šírka puzdra bez korunky 46,5 mm.

 

 

... Priznam se, ze me to taky blesklo hlavou... Kdyz si vybavim tvoje starsi Muhle, pak mi tyhle prijdou takové... Modni... :-o)

 

Je to tak. Sú niekde na hrane medzi hodinkami a módnymi hodinkami. Aj ich tak beriem. Marinusy sú na bežné nosenie, tieto tak raz za týždeň niekam si sadnúť k vode do kaviarne. Do bežných fashion značiek majú ale samozrejme spracovaním sakra ďaleko.

 

edit: šírka gumy 25 mm je absolútne v pohode. Je dosť tenká a zužuje sa. Mal som z toho obavu, nepotvrdila sa. Všetkým vďaka za gratulácie :)

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...