Přejít na obsah

Junghans Meister Driver Handaufzug


Sborez

Doporučené příspěvky

Tano, kedf je 38mm malo, je cas nasadit dietu!

Ano :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano :) .

Nejlepsi to bude zkusit. Zkousel jsi igeny? Ty maji 38mm, ale s lunetou. Proto bych se nedivil, kdyby tyhle pusobily vetsi.

Kazdopadne musim rict, ze Junghans se mi libi jakym smerem se ubira. Pekne kousky napric modelovou paletou a zadne zasadni preslapy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepsi to bude zkusit. Zkousel jsi igeny? Ty maji 38mm, ale s lunetou. Proto bych se nedivil, kdyby tyhle pusobily vetsi.

Kazdopadne musim rict, ze Junghans se mi libi jakym smerem se ubira. Pekne kousky napric modelovou paletou a zadne zasadni preslapy.

Nene, jeste nezkousel, zkusim to napravit hned jak bude nejaka prilezitost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník YPO

teď sem to vobjevil a je to teda naprostá paráda .... krásný vintáš placatý hodinky .... proč je to kuRva tak malý ? .... jsou super (voboje x ty druhé asi víc :D ) a závidím chcípákům

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na mě jsou jednak malé...a hlavně bych bral šedobéžovou verzi s indexy hodin, ne minut (ty by mohly být v tom venkovním okruží jako na černé verzi) a byly by ideál.

Upraveno uživatelem Lihard
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tano-38 bude malo natuty. Igeny ti nekdy pujcim a zjistis to sam. Ja je nosit nemuzu,vypadaji na ruce jak damske hodinky. Jinak to chrono vypada paradne.

Rad zkusim, take si myslim, ze 38 bude malo. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...