Přejít na obsah

?Huck X Fin IV? Rolex Sea-Dweller Deepse


Snow

Doporučené příspěvky

Hodinky vyrobila šperkařská firma Huckleberry, LTD se sídlem v Los Angeles. Cena je stanovena na 48000$. Na hodinkách se strávilo 140 hodin práce, takže cena přinejmenším koresponduje, ruční práce se sakra hodnotí, divím se, že nejsou dražší.

 

Římská čtyřka znamená, že se jedná o čtvrtý a zároveň zaručeně poslední kus z první série, kterou Huckleberry, LTD vyrobil, v dalších se bude pokračovat.

Číslo jedna nesly Milgausy, číslo dvě Suby, číslo tři tento model, do kterého se však majitel firmy tak zamiloval, že nebyl schopen se ho vzdát a proto byl vyroben tento kus.

 

Budu hodně zvědavý na vaše reakce. I když čeho je moc, toho je příliš, pořád jsou hodinky lepší než ujetiny Banfordu, třeba s Pepkem námořníkem.

 

 

 

Jestli tohle nebudeš Honzo mít, seš u mě mrtvej muž  :lol: .

Bude to hukotj, unique piece !!!!

Engraved-Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-uniqu

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-engraved-uniqu

Engraved-Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-clasp

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-engraved-case-

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-unique-piece-b

 

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-engraved-sidev

 

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-engraved-caseb

 

 

Rolex-Sea-Dweller-Deepsea-engraved-dial-

 

zdroj - http://blog.perpetuelle.com/watches/introducing-the-huck-x-fin-iv-an-elaborately-engraved-rolex-sea-dweller-deepsea/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rozpolcený - ty ryté ornamenty se mi líbí a hodně. Byl by to krásný náramek bez těch hodinek. Ty SDéčka to snižuje na úroveň kolotočů - takhle dohromady to vypadá lacině. Škoda, je to pořádný kus práce.

 

 

teda muzou aspon davat pozor pri sundavani tahu :D

 

To je chlup. :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...