Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Měl jsem trojku diskošku s béžovou kůží a dvakrát ročně jsem na to použil nějaký speciální interiérový přípravek na čištění kůží.

Chca nechca, džíny - zvláště pak při troše propocení v létě - nějakou stopu zanechávají.

Je to ale řešitelné pravidelnou údržbou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jagman

Benga maj koženku stejně jak Taxikáři kuže by to nevydržela poblitá kuže je na vyhození ale celé sedačky! Zato třeba krev vyčistit de :)

Upraveno uživatelem Jagman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baker: záleží asi hodně na výrobci - měl jsem z toho taky strach, ale po 200 tisících ve volvu jsou sesle úplně vpohodě, zato šití dostává záhul. Ale zatím drží.

 

Ale viděl jsem béžový sedačky zabarvený coby funglofky, takže fakt těžko soudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, to je právě důvod, proč stále váhám. Je mi jasné, že to bude rovněž o kvalitě kůže, ale to dopředu nikdo neví :(

2 roky a 3 mesice, najeto 140 tis. Jeste ani jednou nebyly mokre cistene.

 

Za mne mohu jen doporucit. Interier to povznasi uplne jinam oproti cerne barve.

 

Jo a je to Superb II ;)58c6550ae4a92a8ac98a05bad9362f56.jpg

 

P.S.: do noveho jsem je objednal zase ;)

Upraveno uživatelem Jiřina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afričane, když budeš světlou kůži pravidelně ošetřovat, bude naimpregnovaná a bude odmítat nějaké barvy z riflí apod. Pokud jí necháš vyschnout, může se to stát. Obecně se ale bát nemusíš (a mluvím z vlastní zkušenosti, mám hodně světlou béžovou v kombinaci s tmavě hnědou). Fakt stačí se o to trochu starat a koupit alespoň trochu kvalitní kůži. Spíš se může stát, podle toho co kupuješ, že budeš mít i světlý koberce, což taky není problém, ale začistíš si, no... :-) Ale je to jiný level než černá, u většiny aut, takže do it. A v létě si nespálíš prdellll :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

African, eskimak: je to obracena kuze, staci to nechyt vycistit s nebude nic poznat.

Staci se podivat na ten najezd, jezdim cca 65 tis rocne, jsem v aute porad.

 

Ale tak je potreba igelit ke me, to je lravda. Jsem strasne prase, takze by jste si o me ani kolo neopreli

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam golf mk4 v cerne kuzi nalitano 300k, nejsem prvni majitel, kazdy rok 1x profi cisteni a kuze jako nova, spis nez o sedadla mam starost o karoserii, ktera hnije pred ocima...

V rodine VW passat Cc svetla kuze, nalitano 200k a taky jako nove... Bracha a6 allroad, zadna pece a stav lepsi, jak Q7 otce, po 100k totalne ojebane bocnice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Foto z netu, nechtělo se mi do garáže, mám to samý v kombíku, protože sedan fakt nemá kufr.

I slovo kombík je v ČR silné slovo, řekněme že to je velikost kufru pro diplomaty ;)

Na převozy nákladů mám větší auto, ale kočár bez výhrad, jak švýcarský hodinky, spokojenost.

Ještě když k tomu interiéru ladí barva karosérie to je velká paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...