Přejít na obsah

vybírám káru


Doporučené příspěvky

Vedel o tych vysledkoch predtym ako ho objednal? Ja som to zachytil len v piatok.

Tusim pisal o 40k rocne? V tejto pojazdnej rakve? Ak by to niekto bral na prave off-road jazdenie, tak nic nepoviem. Jazdne vlastnosti na ceste sa ani len nepriblizia beznemu autu alebo SUV, cize je vacsia sanca dostat smyk, a ked ho uz dostane, a niekde to opre, tak tu nehodu ani neprezije... Ale proti gustu ziadny disputat, ze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vedel jsem o vysledcich nez jsem to objednal. Reci o tom, jak to nepreziju v pripade nehody a podobne . No Holt je to auto s kastli na podvozku. Co cekat. A kdyz jsem tuhle nekde videl porovnani mezi auty co meli 20 let rozdil mezi sebou, tak je s podivem, ze si tu vubec muzeme spolu psat, protoze podle teto logiky, by musela pulka lidstva vychcipat uz pred dvaceti lety... Nehovoric o autech jeste starsich.

 

Nechci se tu fakt s nikym hadat - klazdy at si jezdi v cem chce :) Ja chci jezdit s timhle, rady v tomto vlaknu se mi od majitelu dostalo,  veskrze pozitivnich. A jak jsem tuhle psal... Na a reci lidi co v tom nikdy nejeli mi pripominaji stejne ci dost podobne reci o Harleyich na motorkarskych forech. Nikdo na tom nikdy nesedel, ale jak to nebrzi, nejede a je to poruchove, to vi prece kazdy. Prece kamosuv kamos to ma. A krivky vykonu jsou velice ploche... bla bla bla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nenech si to znechutit, jezdil jsem s tím chvíli a to auto mě hodně bavilo. Ad bezpečnost, tak tady na východ od Prahy lidi jezdí autama jako je Felicie, Hjonde i10, Mondeo I, dvojka Golf a podobné 20 a více let staré auta. Některé mají dokonce i airbagy. Většina zrezlá jak lišky co tady dávají dobrou noc. Počty mrtvých na silnici jsou stejné jako všude jinde. Atd. atd. atd., dál už si diskutujte sami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mAra, kdyz to tak ctu, tak musis byt uplnej debi.l :) Dat takove kacky za uplnej strep, v podstate ses skoro mrtvej :)

Preji Ti at dorazi co nejdrive a muzes si ho zacit uzivat. Pocasi nam preje :) Jo a 4x4 je uplne na prd. Dneska vsichni ty co rano stojej pod kopcem museli mit 4wd :)

 

post-26281-0-25455900-1544608474_thumb.jpg

post-26281-0-29056300-1544608480_thumb.jpg

post-26281-0-20767600-1544608486_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jen maly update: Wrangler objednany, verze Sahara 2.0 benzin.

 

Gratulace. Pak s odstupem poprosím o recenzi, Wrangler se mi líbí, doporučuju na youtube, jestli to teda už nesleduješ: https://www.youtube.com/channel/UCzRkxmVeTP_29MMtEzPF4KQ/videos

 

Supr, že sis nevybral "běžný moderní vůz", z kterýho bys byl pak akorát vypruzenej, jaká je to nuda a šeď.. holt ne všichni se třepou nedočkavostí, až si zpestřej ráno jízdou ve služební oktávce, co splňuje bezpečností testy.

Já vyhlížím něco trošku podobnýho, ale jestli se to kdy objeví v nabídce, to těžko říct.. a může za to místní zákeřnej člen, co mě k tomu úspěšně poňouká :D

 

edit.. já o vlku.... :D

Upraveno uživatelem busdriver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afriko, voe to je jako bys poslal Wrangler proti kamionu ty hovado :D

 

Ten tam je protože známej s tím nedávno trefil právě lišku :D

Liška šla zdechnout do škarpy, i10 do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, jeepka je bez sance, nema 4hvezdy :)

Bus.... uz se neco rysuje?

Tom4, ja vzal cca 14 dni zpet kance jak hovado, ani stetina. Rana na pravou stranu a tim jak sem vysoko, jsem ho asi primackl, takze cunik taky cajk. Domnivam se, ze jet subem nebo volvem, tak mam svetlo a naraznik na srot...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mAra, kdyz to tak ctu, tak musis byt uplnej debi.l :) Dat takove kacky za uplnej strep, v podstate ses skoro mrtvej :)

Asi jo. Když já tomu jdu dost naproti. Vem si to tak. Na motorce jezdím. Piju, kouřím, nezdravé maso žeru... To uz autem nevylepsim...

(A teď si Vem, že z toho jdou sundat dveře. A já opravdu chci párkrát vyjet bez nich... Sebevražda)

Jasně že dám vědět hned jak si ho prevezmu. Počasí je ideální. Presne jak pises.

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, tak ho pošli proti Wranglerovi :lol2:

Afri, ono to znie ako by si si naozaj myslel ze clovek sediaci vo Wrangleri dopadne lepsie ako ten v i10... Lebo to tak nedopadne, ani ked si daju celovku. O novej i10 nehovoriac. A to je i10 naozaj male, oproti wrangleru vazi polovicu.

V kazdom pripade to bol vykrik dost mimo, ja som reagoval na zaradenie i10 medzi 20 rocne auta, neporovnaval som i10 s wranglerom.

Ale ludia si radi nahovaraju ze SUV ci offroady su bezpecnejsie ako porovnatelne nizke auto, lebo tak proste vyzeraju. Pravda to ale nieje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, ono to znie ako by si si naozaj myslel ze clovek sediaci vo Wrangleri dopadne lepsie ako ten v i10... Lebo to tak nedopadne, ani ked si daju celovku. O novej i10 nehovoriac. A to je i10 naozaj male, oproti wrangleru vazi polovicu.

Tak to by som ozaj radšej sedel v jednohviezdičkovom Wrangleri, ako v stohviezdičkovom i10. Už len tá hybnosť zabezpečí, že na posádku auta a najmä jej vnútorné orgány bude pôsobiť oveľa menšie preťaženie. A ako tak pozerám na tú i10, celkom by som si tipol, že jej deformačné zóny sú pod úrovňou rámu Wrangleru, takže sa k slovu ani nedostane.

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Afri, ono to znie ako by si si naozaj myslel ze clovek sediaci vo Wrangleri dopadne lepsie ako ten v i10... Lebo to tak nedopadne, ani ked si daju celovku. O novej i10 nehovoriac. A to je i10 naozaj male, oproti wrangleru vazi polovicu.

V kazdom pripade to bol vykrik dost mimo, ja som reagoval na zaradenie i10 medzi 20 rocne auta, neporovnaval som i10 s wranglerom.

Ale ludia si radi nahovaraju ze SUV ci offroady su bezpecnejsie ako porovnatelne nizke auto, lebo tak proste vyzeraju. Pravda to ale nieje.

Kamarád má Smarta, furt se ohání bezpečnostní a hvězdami, furt mě chce někam vozit, ale já do toho prostě nevlezu. Můj pud sebezáchovy prostě říká jasné NE a přes to vlak nejede :-) Prostě ať si říká každý co chce, testuje, ale já se do toho výtvoru prostě bojím vlézt. Tady docela zaiímavý článek ohledně velkých těžkých aut versus ty malé a lehké, mrkni na to. Stejný náhled na to mám i já, ale je pravda že jsem měl z fyziky na základce za čtyři.

 

https://wheels.blogs.nytimes.com/2009/04/14/small-cars-rate-poorly-in-new-crash-tests/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já furt sazim na to, že když se dvě auta čelně srazí, tak u jednoho záleží jak je odolné a jak moc bude ublizeno řidiči. A u druhého se holt první auto dostane až do kabiny ( holt jedna hvězda, ne?) = řidič bude mít zlomené kotniky. Zbytek má prostě metr nad střechou druhého vozu. Btw menší auto se stejně odrazi viz afriho příspěvek. A to v těch videích nebylo auto co má o dost víc jak 2t...

 

 

Edit : boha je to nadsázka... Jen pro jistotu :-)

Upraveno uživatelem mAra_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...