Přejít na obsah

Existuje něco jako kvalitní quartz?


odjinud

Doporučené příspěvky

7N36 je na rozdíl od 7C46 malý a škaredý, takže je jedině dobře, že na něj není vidět :D

Aha, takže když 7N36 je malý a škaredý, tak 7C46 je hezký a velký?

Ještě chvilku a začnu si o tobě něco myslet :D

Upraveno uživatelem JaRooN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže když 7N36 je malý a škaredý, tak 7C46 je hezký a velký?

Ještě chvilku a začnu si o tobě něco myslet :D

7Nxx kalibr je malý protože se jedná o strojek s univerzálnějším použitím pro různá pouzdra. V Pilách je hnusný proto, že pouzdro Sawtooth je velké, takže strojek musí být  obložen plasty. Strojky 7Cxx byly proti tomu určeny primárně pro potápky a těm účelům by měla odpovídat i robustnější konstrukce strojku. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7Nxx kalibr je malý protože se jedná o strojek s univerzálnějším použitím pro různá pouzdra. V Pilách je hnusný proto, že pouzdro Sawtooth je velké, takže strojek musí být obložen plasty. Strojky 7Cxx byly proti tomu určeny primárně pro potápky a těm účelům by měla odpovídat i robustnější konstrukce strojku. :)

Děkuji za vysvětlení ;)

 

Já myslel, že se ti líbí velký a hezký. A strojek jsem tím nemyslel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7Nxx kalibr je malý protože se jedná o strojek s univerzálnějším použitím pro různá pouzdra. V Pilách je hnusný proto, že pouzdro Sawtooth je velké, takže strojek musí být  obložen plasty. Strojky 7Cxx byly proti tomu určeny primárně pro potápky a těm účelům by měla odpovídat i robustnější konstrukce strojku. :)

To je dobře vysvětlené, děkuji i já!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No- myslím, že někdo z odborníků na Omegy by mohl vědět jak přesně se s tím zachází. Koukám na to jako puk. 

zkus pohledat na netu, se mi také občas stává, že vezmu něco na ruku a každý model i od stejné firmy to mívá jinak a dojdu do stejného bodu jako ty. Buď najdu někde v diskusích  nebo si vzpomenu, většinou to ještě jde...  :notworthy:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A jaká je definice kvalitního quartz kalibru? Složitost? Počet kamenů? Nebo jak vypadá na pohled?

Já bych to spíš viděl na spolehlivost, odolnost, případně ještě na možnost bezproblémové opravy či výměny. První dvě vlastnosti jsou ale, mimo jiné, závislé na kvalitě pouzdra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě zde k debatě.

 

Já bych řekl - přesnost, spolehlivost, odolonost. A že to je dáno konstrukcí - chytrou (ne nutně složitou) a poctivou.

Rád bych tam viděl i kameny a vzhled, ale to je asi už hodně nadstandard.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tak to je. Žádný výrobce na světě nedefinuje kvalitu jinak než přesností a zárukou. Cena a značka jsou jednoduše viditelné parametry, tedy quartz s přesností 10s/rok s cenou 2000 USD a výrobce v TOP žebříčcích je něco, co si každý umí posoudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...