Přejít na obsah

Znovuzrození Tag Heuer Autavia


Mitak

Doporučené příspěvky

Tag Heuer chystá na rok 2017 znovuzrození modelu Autavia. Tato akce se bude jmenovat Autavia Cup a fanoušci budou moct vybrat, který ze šestnácti modelů první generace Autavií ze šedesátých let se bude vyrábět.

 

Více info zde:

https://monochrome-watches.com/tag-heuer-reintroduce-autavia-2017-youll-able-vote-choose-model-will-reissued-autavia-cup/

 

A zde:

http://autaviacup.com

 

post-36225-0-00432100-1457632244_thumb.jpeg

 

Osobně se mi líbí víc Autavie ze sedmdesátých let, ale proč ne, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Sám jedny ze 60. let vlastním a je to paráda. Tady bych volil kombinaci first exec. dial tricompax, first exec. hands a pandy, tj. na obrázku dole druhé zprava. :)

Nejsou ručky 2nd exec?

Sám nevím který, na první dobrou preferuju šípový ručky. A pak nevím, tricompax, bicompax, bílá černá...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snaha se ceni, ale kouzlo originálů nemají šanci napodobit ani se k němu přiblížit. Já bych do remaků nešel. Přijde mi to, že hodinářské firmy už občas neví, jak dál, at tak se vrací do minulosti. A netýká se to jen Tag Heueru. Navíc, Tah Heuer není Heuer. Pro mě radši odrbané Vicerojky než nablýskané remaky. Můj názor.

 

EDIT: pravopis

Upraveno uživatelem malda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co tady kdo řešíte? NAŠE originál autávky nic nahradit nemůže. Nějak si ani nedokážu přesatavit autávie s logem na číselníku "Tag Heuer". Už samotné logo "Heuer" ve svojí (podle mě) nádherné grafické podobě je prostě něco, co hodinky posunuje do jiné kategorie a nedá se nahradit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak co tady kdo řešíte? NAŠE originál autávky nic nahradit nemůže. Nějak si ani nedokážu přesatavit autávie s logem na číselníku "Tag Heuer". Už samotné logo "Heuer" ve svojí (podle mě) nádherné grafické podobě je prostě něco, co hodinky posunuje do jiné kategorie a nedá se nahradit.

tam logo TAG nebude, nedávají ho ani na butikovy limitky.

Bude hodně záležet na ceně, zatím se mi to líbi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to vítám, protože k některým originálům se prostě nikdy nedostanu (sportku nehraju :) ). A logo bude doufám jen Heuer, sami v Tagu asi vědí, že TAG je debilní název. Hlavně v Německu, že.

Bude hodně záležet na provedení a samozřejmě ceně. Což u tohoto se obávám nepříjemného překvapení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...