Přejít na obsah

Znovuzrození Tag Heuer Autavia


Mitak

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Heuery musíš kupovat na Black Friday jako kolega Ketiv :) Jack Heuer reedice byla podle Black Friday vlákna kolem 80, což už je docela hezký.

 

Ale proti původním vintage Heuerům mi to přijde dost smutný, když i AD nemá problém dát je s takovou slevou. Na druhou stranu, aspoň se je člověk nemusí bát nosit, protože na sbírání to proti původní verzi asi nebude...

 

Edit: Nemáte náhodou někdo třeba povědomí o tom, kolik stály původní Heuery ve své době přepočteno na dnešní peníze? Docela by mě zajímalo, jestli třeba Autávky jsou už dneska za víc, než stály tehdy v 60./70. letech a nebo jestli ani dneska ještě pořád nejsou na retail ceně?

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Heuery musíš kupovat na Black Friday jako kolega Ketiv :) Jack Heuer reedice byla podle Black Friday vlákna kolem 80, což už je docela hezký.

 

Ale proti původním vintage Heuerům mi to přijde dost smutný, když i AD nemá problém dát je s takovou slevou. Na druhou stranu, aspoň se je člověk nemusí bát nosit, protože na sbírání to proti původní verzi asi nebude...

 

Edit: Nemáte náhodou někdo třeba povědomí o tom, kolik stály původní Heuery ve své době přepočteno na dnešní peníze? Docela by mě zajímalo, jestli třeba Autávky jsou už dneska za víc, než stály tehdy v 60./70. letech a nebo jestli ani dneska ještě pořád nejsou na retail ceně?

No podle mejch propočtů by dnes Vicerojky prodávaly za 575 dolarů. A kdyby nebyly v akci s cigárama, tak za 1 308 USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz narazis na hodinky v akci, urcite fajn kup. Tyto co mam, byly dle vlakna BF za cca 3600 eur (jestli kolega umi smenit za 80t Kc, pak delam neco spatne:) ).

 

Osobne bych nerekl ze fakt, ze jsou dnes nejake hodinky jednou za cas ve sleve, bez dalsiho znamena, ze jejich cena v budoucnu neporoste.

 

Jak jsem psal jinde, chtel jsem podporit domaciho prodejce, ale prostor k win-win cene z jeho strany byl nulovy se zduvodnenim: ?jde o limitku, hodnota techto hodinek pujde jen vzhuru?. Tolik asi stran mozneho vyjednavani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle mejch propočtů by dnes Vicerojky prodávaly za 575 dolarů. A kdyby nebyly v akci s cigárama, tak za 1 308 USD.

 

Jako fakt? :) Pak, že kouření škodí zdraví...

 

 

Kdyz narazis na hodinky v akci, urcite fajn kup. Tyto co mam, byly dle vlakna BF za cca 3600 eur (jestli kolega umi smenit za 80t Kc, pak delam neco spatne:) ).

 

Osobne bych nerekl ze fakt, ze jsou dnes nejake hodinky jednou za cas ve sleve, bez dalsiho znamena, ze jejich cena v budoucnu neporoste.

 

Jak jsem psal jinde, chtel jsem podporit domaciho prodejce, ale prostor k win-win cene z jeho strany byl nulovy se zduvodnenim: ?jde o limitku, hodnota techto hodinek pujde jen vzhuru?. Tolik asi stran mozneho vyjednavani :)

 

 

No, myslím, že už jen to, že se limitka s retailem cca 140 tisíc prodává za 80 u AD (koukal jsem, že za 3220 byla non-panda verze) - 90 tisíc a navíc je jí plný chrono24 značí, že růst ceny je jen pohádka prodejce, aby se jich zbavil. Ale to nemyslím nijak zle, kolem těch 80 mi to přijde fakt jako docela fajn kup. Akorát kdyby si odpustili tyhle nesmyslný omáčky okolo... 

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tema omackama plnej souhlas.

 

V ostatnim bych jen chtel upozornit, ze limitovana edice je pouze ta panda verze (co mam ja). Ta stala na BF cca 95 000Kc(podle kurzu). Na Chronu dnes celosvetove 9 kousku (z 1932 celkem). Ostatni (tmavy cifr s bilymi budiky) limitovane nejsou. Proto jsou levnejsi a proto jich je vsude mrak...

 

Porad tvrdim ze jediny, kdo umi rict, jestli hodinky pujdou nahoru nebo ne, je cas. Neda se (u zadnych hodinek) cekat, ze po roce od prodeje narostou na cene. Uvidime. Ja verim, ze porostou :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...