Přejít na obsah

Squale Baselworld 2016


People

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 40
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nevím, jestli se to nezměnilo, ale Squale dělali vložky lunet z bakelitu. Speciální postup, kdy se ručně nakládaly indexy, pak se to různě barvilo a nakonec zalilo bakelitem. Ten je odolný chemickému působení, ale není extra odolný mechanickému poškození. Mám model 101 Atmos a po dvou letech je vložka lunety řekl bych ok. Přirovnal bych to vlastnostmi k běžnému plastovému sklíčku.

edit: Safíru se to nevyrovná v žádném případě, ale protože je to silná průhledná vrstva, nějaké šrámy tam nejsou tolik vidět, jako třeba na hliníkové lunetě.

Upraveno uživatelem Navros
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli se to nezměnilo, ale Squale dělali vložky lunet z bakelitu. Speciální postup, kdy se ručně nakládaly indexy, pak se to různě barvilo a nakonec zalilo bakelitem. Ten je odolný chemickému působení, ale není extra odolný mechanickému poškození. Mám model 101 Atmos a po dvou letech je vložka lunety řekl bych ok. Přirovnal bych to vlastnostmi k běžnému plastovému sklíčku.

edit: Safíru se to nevyrovná v žádném případě, ale protože je to silná průhledná vrstva, nějaké šrámy tam nejsou tolik vidět, jako třeba na hliníkové lunetě.

 

Máš pravdu. Teď jsem koukal na jejich stránky a bakelitová vložka lunety je tam uvedena.

Tak se omlouvám, já měl vždy za to, že se jedná o smalt právě kvůli lepší odolnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Vypadají oprvadu skvěle, je fakt, že 44 je moc. Ale u Squale 50 Altmos blue jsem se sám přesvědčil, že velikostí mohou klamat, mají 42 a já bych jim v reálu hádal tak 38.

Mám je na ruce a souhlasím, jen bych je napohled otipoval tak na 40 mm.

Rozhodně ale působí menší, než jsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...

A taky koukám, že Tigery nemaj diskutabilní dvě velikosti indexů.

A to se mi prave na starych libi, vetsi indexy kvuli nocnim ponorum;-)

A ten novej cifr nema vsechny indexy plasticky a "nova" vlozka je zbrousena ta stara a vyplnena nejakou lumi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...