Přejít na obsah

Toom


Doporučené příspěvky

Jelikož tu Toom ještě nemá hodnocení, dovolím si ho po dnešku založit. A rovnou mu tímto děkuji za rychlý a bezproblémový obchod, při kterém vše proběhlo přesně tak, jak bylo dopředu domluveno a bez zbytečných průtahů. A vám ostatním Tooma rozhodně doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 53
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsících...

Ahoj, taky prispeju, ikdyz negativne, mam velky zajem o Tomovi Armidy, takze jsem ho kontaktoval po sz.Chvilku bez odezvy a pote prisla odpoved ze je na ne rezervace do konce tydne, na konci tydne jsem psal jak to vypada, opet bez odezvy, po par bnech odpoved, ze je rezervace do stredy ad vydrzim, ze da vedet a od te doby bez reakce, ikdyz jsem psal sz jak to vypada tak absolutne bez odpovedi, takze z konce tydne jsou tri nedele..nechci se na ne podivat chci je koupit,tak nevim co si o tom mam myslet, ale treba to vydim spatne...

Zdar Lada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěl jsem to sem vůbec psát, ale tím co tady plácáš, že údajně lžeme dva nezávisle na sobě jsi mě doslova na*ral Toome. Takže nechť si každý udělá obrázek sám - citace z mé reakce v prodejním vlákně. 

 

 

 

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, došly mi obě dvě, ale vyplývá z nich, že na hodinky je zájemce do středy a následně, že se ozveš do středy/ve středu, jak to dopadlo. Já řeším to, že ses mi neozval, ba naopak já jsem psal opakovaně Tobě a prakticky dodnes jsem nezaregistroval odpověď, načež jsi postnul až oznámení do vlákna. Aniž bys na můj dotaz odpověděl. To znamená, jde mi o princip, protože mi utekl jeden významný model a Ty ses neobtěžoval opakovaně odpovědět. Nic víc neřeším. A protože takové komunikace tady přibývá a nebylo to poprvé, načež málokdo to zmíní, tak jsem se rozhodnul, že Ti to napíši do prodejního vlákna, kde to nakonec stejně zapadne, ale čistě jen pro Tvou informaci. Nicméně osočit tady dva nezávislé lidi, že si snad vymýšlíme byl vrchol na který jsem reagoval i umístěním zde. To je vše. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mily Tome, prestan lhat a konecne priznej, ze jsi se vysral komunikovat se mnou i s Davidem...az budu na kompu taky sem hodim nasi komunikaci, kde jsi psal s velkym spozdenim a na muj posledni dotaz neodpovedel vubec...a uz vubec me neosocuj, ze ja lzu..a ze mi napises ze je do 14.11. Rezervace a od te doby nekomunikujes..kdyz se zeptam po splatnosti rezervace jak to vypada?? Ty si zpravu prectes a ani na ni nezareagujes, je u me nekorektni jednani...neznamena, ze kdyz jsem tady novacek ,tak ze mi budes srat na hlavu...

Vic k tomu nemam co rict, dulezity je , ze hodinky nemam, jen diky zajemci kterej asi ceka na schvaleni uveru na Armidy...

Lada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

az budu na kompu taky sem hodim nasi komunikaci

Laďo, to se tady nedělá v rámci slušnosti - zveřejňovat SZ. A proto si to musíme vypisovat. Takže tohle bych Ti nedoporučoval. 

 

Já to jen shrnu tak, že Toom by mohl komunikovat lépe a především psát "REZERVACE", případně aktualizace, aby se to neopakovalo. Je to jen o lepší komunikaci na kterou jsme evidentně oba narazili. Více bych to neřešil, každý komunikujeme jinak, co je škoda, že hodinky evidentně nemá ani jeden z nás, ale to není důvod se tady napadat nebo dělat výtahy ze SZ. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx, resp. SKX- pokud jde tedy o dvě osoby a ne jednoho zhrzenýho chytrolína. Zde je naše  korespondence z SZ, která tě/ vás usvědčuje ze lži.  

 

Sphinxx:  http://1.tom.sweb.cz/chrono/chrono-%20sphx.htm

 

SKX: http://1.tom.sweb.cz/chrono/chrono-skx.htm

 

 

Zároveň žádám admina o promazání vlákna od příspěvků id Sphinxx a SKX, jelikož jde o lživé komentáře původem od usvědčeného lháře.

Upraveno uživatelem Toom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde vidíš jakou lež a co si to vůbec dovoluješ? Jen to svědčí o Tvém přístupu. Přečti si to znovu a pořádně!!! Když už jsi sám zkopíroval korespondenci (což si myslím, se zde nedělá a je to pod úroveň), tak se aspoň podívej, jak jsi reagoval, respektive nereagoval. Píšeš, že se ozveš a skutek utek - nakonec na můj dotaz stejně neraguješ ai po urgenci. Budeš prvním člověkem na mém ignore listu. 

 

A jak to myslíš se dvěmi osobami? Já s uživatelem SKX, respektive Láďou nemám zhola nic společného, ani ho neznám Ty blázne, prober se!

Upraveno uživatelem Sphinxx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Frostie: Máš na mysli zvyklost někoho křivě obvinit a pak zpanikařit, když tě usvědčí ze lži?

Ne, mám na mysli tvé ne zcela standardní chování zde na fóru a osobně si myslím, že pravda je někde jinde, než tvrdíš ty. Ale vzhledem k tomu, že mi po tom zase až tolik není, protože se to netýká přímo nějaké naší vzájemné dohody, obchodu či čehokoliv jiného, tak se už nebudu k věci vyjadřovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sphinxx: Můžeš tedy vysvětlit, proč lžeš, když z přepisu SZ jasně vyplývá, že jsem vás obě potrefené husy informoval o stavu prodeje zmíněných hodinek řádně & pravdivě?  

Chápeš, že to z těch SZ jasně vyplývá??? Co ještě chceš vokecávat? Je mi už trapně za tebe abych pravdu řekl :frusty: 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...