Přejít na obsah

Hodinky ke 30tinam


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 70
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  

Citizen tlačím proto, že jsem v quartzu neobjevil nic lepšího. Seiko a Casio mají srovnatelné produkty, ale k Citizenu jim přece jenom krůček chybí :) A swiss quartz za nehorázné peníze prostě neuznávám. Možná swiss modely hodinek mají lepší pouzdro a tah/pásek oproti japan modelům, to nejsem schopen posoudit, ale pokud jde o strojek, tak tady jasně vede japončík. Jak cenou, tak funkcemi.

máš recht
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není slušnost alespoň odepsat ildo?

Se radi s holkama z baru :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

 

díky všem az rady! Vzhledem k tomu že jsem začátečník, tak je to pro mne velmi poučné.

 

s holkama z baru se neradím, to by asi dopadlo tak ,že bych musel kupovat Rolex nebo Patek Philippe:) Cílem nákupu není oslnit zlatokopky, ale mít hodinky v slušném poměru cena/kvalita. A rozhodování je tedy o dost těžší než jsem čekal. Čím víc studuju, tím víc je težší se rozhodnout :)

 

Každopádně jsem si alepoň už utřídil co nechci. Ještě jsem asi nedodal ,že mám celkem dost uzké zápěstí a i hodinky s průměrem 40mm na mne vypadají jako potápky :) Jedny potápky aktuálně už mám, takže fakt hledám něco minimalistického a menšího

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...