Přejít na obsah

Classic Cosmonauts Chronograph NEW 2016


libor2002

Doporučené příspěvky

Nove modely Cosmonautu Chronograph s ETA-7750.

 

 

Classic Cosmonauts Chronograph Ceramic p.m.

Ref. 401.26.11

post-7330-0-59648700-1458420316_thumb.jpg

 

Classic Cosmonauts Chronograph Steel p.m.

Ref. 401.21.11

post-7330-0-56788800-1458420420_thumb.jpg

 

Classic Cosmonauts Chronograph Steel a.m.

Ref. 401.21.12

post-7330-0-40139500-1458420502_thumb.jpg

 

Classic Cosmonauts Chronograph Ceramic a.m.

Ref. 401.26.12

post-7330-0-07963900-1458420546_thumb.jpg

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 69
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Google se mnou odmítá spolupráci, vůbec nechce nic vyhledat, dej sem nějakej odkaz na zdroj. Po prvotním zklamání, způsobené tím, že od značky už nic neočekávám musím uznat, že chrona mě zaujala. Nejvíc mě oslovil model s keramickou lunetou a černým číselníkem. Mají vše co se mi líbí, šroubovací tlačítka, předpokládám, že i korunku, day date, chrono, ale doufám, že se objeví řada i s klasickou lunetou místo tachymetru a také keramickou. Čeho se obávám je cena. Když už nic, tak očekávám větší číslo, než které naleznu na cenovce DC 66 a v tom případě mám jasnou volbu. Fortis do ceny příliš nadhodnoty nepřidává, nějaký ten kosmonautický program a historii značky, v případě MI už asi vůbec nic a u mne je rozdupán tím co přidává Damasko, materiálem, technologií a konstrukcí. I tak se těším, až se na ně v Koscomu mrknu v reálu. Co mě ruší, ale uměl bych to přehlédnout je nápis klasický kosmonauti, to mi v kombinaci s moderním materiálem jakým keramika je moc nejde ruku v ruce, ale je to název modelové řady, tak ok.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

No ne - že by po letech obskurních strakatých zrůdiček s cirkulárkou přišly na trh konečně hezké Fortisky?  :rolleyes:

Místo hamatného válce s nožičkama návrat k "oyster" tvaru pouzdra, průměr a zkosení lunety akorát na příjemné nošení...

Jaká bude tloušťka? A co rezerva chodu té NEW 2016 krabičky s ETA-7750 - furt stejných 40 hodin jak před 40 lety? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozložení cifru 7750 se neokouká. Na druhou stranu je otázka, kolik budou stát a co nabízí oproti 100x hezčím např. Tudor Big Block. Nevidím žádnou invenci.

 

Příjde mi, že ve Fortisu se někdo pomátl a dělá pseudo-pilotky z původně závodních hodinek.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strojek zvenku neposoudím a s detaily se Fortis nechlubí, takže asi nic extra... No aspoň že na rozdíl od plechařiny ala Rolex/Tudor jim aspoň lícuje napojení ocelového tahu, takže nevypadají jak tureckej fejk... (sorry, ale musel jsem - ten obrázek Tudorů už je doslova "donebevolající"... :furious: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...