Přejít na obsah

Atelier Jeronimo


Jeronimo

Doporučené příspěvky

Tohle je opravdu tak citlivě provedený, to je proste balzam pro oči a radost na to koukat!!

Díky, snažil jsem se. 

 

Skvela praca skvely vysledok :)

Díky.

 

Je to borec, tah jak nový! Pískování děláš také?

Díky.

Pískování nedělám. Investice do mašiny vzhledem k návratnosti by byla obrovská. Spíš bych to řešil subdodavatelsky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Kluci díky. Bímene, jdi do toho. :) Brusák? Teď nevím co máš na mysli. :)

 

Jen vypíchnu třeba takové broušené středové dílky, které jsou pod úrovní vnějších broušených dílků a pod úrovní leštěných dílků. Jejich šíře je s bídou 3 mm. To byla prča. 

 

A zrovna tohle by mě fakt zajímalo, jak to děláš? To stačí fakt jen to precizní oblepení?

 

Už dobrý 2 hodiny tady čtu tohle vlákno a nestačím zírat. Skvělá práce! Fakt úžasný, nemám slov.

Jseš machr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A zrovna tohle by mě fakt zajímalo, jak to děláš? To stačí fakt jen to precizní oblepení?

 

Už dobrý 2 hodiny tady čtu tohle vlákno a nestačím zírat. Skvělá práce! Fakt úžasný, nemám slov.

Jseš machr.

Nestačí. :)

Kdyby to nebylo pro kolegu z práce, tak to nedělám. Jinak jsem rád, že jsi zrovna tenhle kousek vypíchl.

Dík. 

post-17158-0-23796600-1541013095_thumb.jpg

post-17158-0-83047500-1541013108_thumb.jpg

post-17158-0-17679500-1541013125_thumb.jpg

post-17158-0-25894100-1541013132_thumb.jpg

post-17158-0-51198700-1541013139_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj Davide, vítám Tě v mém vlákně. Pochvala profesionála potěší. :) Zároveň se omlouvám, že jsem se nestavil jak jsem slíbil. Čas bohužel nepracuje pro mě a priority jsou pevně dané. Určitě to ale napravím, stejně musíme dát řeč. 

 

Tímto bych se rád také omluvil ostatním na které se nedostává z kapacitních a tedy časových důvodů. Studium hodinářské školy v Jihlavě mi blokuje téměř polovinu víkendů a jelikož jsem prachobyčejný zaměstnanec, tak nemám možnost si čas lépe a efektivněji rozplánovat, tak abych ho měl na tento koníček více. Den má pořád jen 24 hodin a já mám pořád jen dvě ruce. Navíc mám rodinu a ještě jeden aktivní koníček, kterým je americký fotbal u nás ve Zlíně. 

 

Suma sumárum, žádné další hodinky na wellness do odvolání nepřijímám. 

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj Jeronimo, promiň, ze to flaknu sem na Tvoje vlákno,

 

Našel jsem tyhle starý Vostoky po tátovi, snad je nosil jako mladej, ja si je na něm moc nepamatuju, ale máma přísahá, ze je nosil. Nejdou, nejdou ani natáhnout, kromě toho oxidace na zadní straně, ale jinak sklíčko a cifr v celkem slušný kondici.

 

Najde se někdo (Ty, Jeronimo?), kdo by je dobře opravil a dal do pucu?

 

Diky za odpověď, radu, ci jakékoli přesměrování a ještě jednou díky za Tvůj prostor, nikam líp mě to nenapadlo.

 

Boban

post-51155-0-29597700-1548000995_thumb.jpeg

post-51155-0-53836400-1548001104_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bylo za půl hodiny více méně hotovo. Hned po otevření bylo zřejmé, že popudný kámen na vodítku setrvačky byl mimo růžky kotvy. Je to samo o sobě jedno z pojistných zařízení aby k něčemu takovému nedošlo. Takže mám podezření, že tam někdo něco zkoušel, měl setrvačku venku a špatně ji zpět nasadil, ale nevím. Takže nasazeno znovu a lépe, vyregulováno co stroj dovolil, pouzdro lehce vyčištěno a sklo rozleštěno.

Krok strojku docela kulhá. Bohužel regulační zařízení vostoku cal. 2209 nemá páku na samotné seřizování kulhání a musí se regulovat gynekologickým zákrokem pokus omyl na rolničce vnitřního konce vlásku setrvačky. Vzhledem k absenci náhradních dílů a dostatečných zkušeností jsem se do takového hazardu nepouštěl. 

post-17158-0-04036000-1548608908_thumb.jpg

post-17158-0-48091300-1548608913_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky Jardo, alespoň vím na koho se můžu obrátit. Hodinky jsou už zpět u majitele a ten si vysleduje jak budou chodit a případně si to vyřeší u nějakého profíka. Hodinky mají pro majitele obrovskou duševní hodnotu a měl by to prostě udělat někdo jiný, já se na to zatím necítím. Celkově to byla výjimečná akce, zatím něco takového na cizích hodinkách páchat nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...