Přejít na obsah

Audemars Piguet Royal Oak "Jumbo"


Andrew

Doporučené příspěvky

Skvělej kousek, třeba (doufám že) jednou k něčemu podobnýmu taky dospěju. Přijde mi to jako skvělý zakončení toho nekonečnýho chronohledání- nechal bych si k nim Ingy a nějaký rolády na lítačku a mohl bych jít do důchodu....jinak už se těším až náflákáte i nějaký fotky na pořádným světle, ten cifr pak vynikne ještě mnohem víc. Užívej si jich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Všem moc děkuji, jsou to skutečně nádherné hodinky a mám z nich obrovskou radost, ten úžasný retro design, strojek ze světa HH (svého času nejtenčí strojek s datem), Gerald Genta ve své nejčistší podobě, miluju je  :wub:

 

 

Tak to je krása veliká. Hoď sem prosím víc informací o hodinkách... Čím dál tím víc mi přijdou jako logické vyústění, když chce člověk něco ikonického a už je pro něj Rolex málo a zároveň nechce jít cestou oblekových pozlátek. 

 

Jaké informace bys rád? Jako něco technického, historii, nebo...?

 

 

SUPEEER ! Whats the story behind ? Podel sa :)

 

Story behind?  :guitar:

 

Tak se taky stavím do fronty gratulantů a přeju, aby Tě za jánevim dvacet let těšily stejně jako dnes .-)

A taky přeju, abys už konečně sehnal ty 15300 .-)

 

EE, 15300 už asi nikdy nebudou a ani mě to moc nemrzí  :king:

 

Bravo Andrew, tak ses dočkal, jsou skvělý
Kdo by chtěl 15300 když může mít tyhle
Ja vím, vteřinovka je fajn, ale tady je o moc lepší stroj, klasika!

 

Kdybys věděl, jaká je to krása bez té vteřinovky, jaký klid se mi vkradl do života, jak člověk neřeší, kolik dělají hodinky do plusu či mínusu...nene, vůbec ji nepotřebuju.

 

Je toto lepsie ako rolex?

 

Áno, je! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Měla by být nějaká vyhláška nebo rovnou zákon zakazující prodej těchhle nádherných hodinek členům, kteří málo fotí a sobecky si je soukromě užívají :) :)

 

Samozřejmě velká pozdní gratulace :)

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevedel by som si zvyknut na zivot bez sekundovej rucicky. Trpel by som paranoiou ze hodinky sa zastavia v najnevhodnejsi okamih a ja to nezistim. Ale to je moj problem  :)

 

Kdybys věděl, jak moc je to uklidňující pocit a pohled na velmi pomalounku pohybující se minutovou ručku, když Tě nic neruší...klid se Ti vkrádá do duše. Taky jsem z toho měl strach a můžu říct, že zcela zbytečně.

 

Andrew- budes porizovat dalsi :-). Moc hezke kombo.

 

Kdepak. Nevím, jestli to taky znáte, koupíte si nové auto/hodinky/kravatu/cokoli, máte to rádi, chvilku to používáte a pak se svezete/dáte na ruku/uvážete si/... něco jiného a červíček začne hlodat. Tady nic, jasně, nové 15202 mají krásnou barvu ciferníku, index na 12, logo na 6, ale NE! Ty moje jsou nejhezčí!  :wub: Dlouho jsem takový pocit neměl, naposledy u pejska. 

Upraveno uživatelem Andrew
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...