Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

martar - ono falesny je silny slovo, ty srouby jsou pravy, jen nemaji funkci spojenou s upevnenim stezejek ;) Btw mel jsem na nekolika hodinkach sroubovaci stezejky a na mnoha klasicke a ze by sroubovaci stezejky byly na operaci s vymenou remenu nejaka vyhoda rozhodne rict nemuzu, z hlediska narocnosti a casu na vymena jsou klasicke stezejky pro me porad nejlepsi. A designova stranka ceci? Kazdy to nejak ma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych pravdu řekl,  eltoňácké kecy o luxusu a tomu odpovídající cenová odvaha vzhledem k realitě mi připadá jako větší dělání z člověka blbce, než to že MPM vyrábí ve Frýdku nějakou napodobeninu starejch Orlíků jako český hodinky.

Upraveno uživatelem ramon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už chce mít hodně velkou představivost, když někdo vidí kopírku i ve webových stránkách. Pokud je teda řeč o nich. S takovou klidně uvidím i podobnost rolex.com a prim.cz, např. dle ikonky MENU vlevo nahoře :D

 

Taky si myslim. Styl stránek stejnej, ovšem to je styl (současnej trend webdesignu, kterej se třeba mě osobně nelíbí), kterej maj tisíce dalších stránek nejen z hodinkové branže, to je tak asi všechno.

 
A Bertovi občas nerozumím. Ale se smajlíkama jo.
Upraveno uživatelem geometr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je docela sranda pozorovat vzajemny marketingovy boj.

 

MPM si dalo na web "prim original", Elton je trumfnul "prim jediny original". Elton ma na hodinkach "Prim manufacture 1949", ovsem MPM uz pise o "ceske klasice od 1946".

 

Pritom prototyp Spartaku, prvnich nar.hodinek prim, vznikl v r. 1954 a ser.vyroba az nasledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, levej Prim vystřelil hromadu 'Orlíků', opět o něco lepší design než dřív. Snad to jednou dotáhnout někam, kde to bude zajímavé. Říkejte si co chcete, ale je hezké vidět, že je značka PRIM k vidění v obchodech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, levej Prim vystřelil hromadu 'Orlíků', opět o něco lepší design než dřív. Snad to jednou dotáhnout někam, kde to bude zajímavé. Říkejte si co chcete, ale je hezké vidět, že je značka PRIM k vidění v obchodech.

 

No zvláštní číst tohle od člověka co kdysi míval rád hodinky a Prim z Čech a velebit tohle svinstvo. Nosíš i falešnou okopírovanou bundu Puma a tenisky Adidas ? A také říkáš , že je fajn vidět tu krásu v obchodech ?

Podívej se o pár příspěvků výše na ty " jakoby Orlíky". :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Biges je pouze realista. Ja s nim souhlasim.

A propo:

Kolik je tady primkaru co nosi parexo pouzdro, cifr, rucky atd.. Pry jen jako "na litacku"?

Kolik je tady primkaru se "zahadnym pouzdrem"?

Kolik je tady primkaru s "Valjoux pouzdrem"?

Tak proc nad tim ohrnovat nos?

Nic proti tomu nemam. ;)

Mne se libi ten tlak z cinske strany na mastodonta z NMnM. :)

No a ted se do me muzete taky pustit.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......

Kolik je tady primkaru co nosi parexo pouzdro, cifr, rucky atd.. Pry jen jako "na litacku"?

Kolik je tady primkaru se "zahadnym pouzdrem"?

Kolik je tady primkaru s "Valjoux pouzdrem"?

........

 

To úplně přesně nevím, ale majitel tohto fóra je líná konzerva, takže nemám ani pouzdro Parexí, ani záhadné, a s Valjouxem jsem se taky ještě nedomluvil ...... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, na rozdíl od většiny do hrudi se bušících "milovníků Eltonu" nosím hodinky PRIM na ruce každý den a to z továrny v NmNM (dvoje individuálky a dvoje Zekonovy Orlíky, i když pravda, ty černé mnohem méně často než bílé), občas přihodím Valjouxovy Prim Sport "Military". Je zvláštní vidět hanění na "cizácké" hodinky z dílny MPM od lidí, kteří sami nosí "cizácké" hodinky. Připadá mi, že se nějak ne a ne smířit s tím, že je to vývoj a časy se mění. Ale ono je to takové pohodlné se po něčem vozit, jeden se pak cejtí lepší, taková ta drobná šikanička... Ale můžete si (s Omegami na ruce) vytrhávat vlasy s hlavy jak moc chcete, ale nezměníte, že levej Prim holt postupuje vpřed, zlepšuje design, nasazuje cenu níž než Elton a je prostě vidět. Dostává mezi lidi zpět staré logo PRIM (podle mě hezčí) a v myslích lidí udržuje značku při životě, protože můžou jít do obchodu a koupit dětem za pár stovek hodinky PRIM podobně jako jim kdysi rodiče koupili.

 

Pro mě je nodobá výroba Elton, pouzdro z Číny/Polska na stejné úrovni. Ty od Valjouxe výš, protože je to individuální a je to nadšenec. Cením si na hodinkách hlavně strojku, zejména původního kalibru 68.1 a ty už nevyrábí nikdo, to je sběratelská záležitost :)

 

Nejlepší by bylo, kdyby MPM koupilo Elton a spojilo to nejlepší z obojího.

 

@Hardslimer: Dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...