Přejít na obsah

Pravej Prim vs. levej Prim


Doporučené příspěvky

O všem co píší mě přesvědčily dva poslední modely hodinek zaručeně pravých Prim v Pvd úpravě, jedinečném designu korunovaném nádhernou korunkou a nadstandardní vodotěsností,kterou si sportovní hodínky zaslouží. 

 

No tyhle dva modely vzbudily hodně velkej údiv všech zúčastněných, když jsme pak na ajpedu procházeli nabídku Eltonu... i já jsme na chvilku zaváhal, na stránkách kterýho Primu to vlastně jsme.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tyhle dva modely vzbudily hodně velkej údiv všech zúčastněných, když jsme pak na ajpedu procházeli nabídku Eltonu... i já jsme na chvilku zaváhal, na stránkách kterýho Primu to vlastně jsme.... 

Možná kooperace?

 

Pravá a levá jedno jsou.:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapoj mozek. David se sice točí kolem pojišťoven, tak že je jeho charakter dost podlomený,ale když Ti říká že nebyl a není zaměstnanec Eltonu tak není.

Blbec to jistě není!

 

Někdy se raději dlouze zamysli a potom piš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

financ: to končíš spolupráci? No co se dá dělat, ne všechny projekty se podaří, škoda, zůstane to tam pořád stejné.

jsem ji ani pořádně nezačal, pro mě je to okrajová záležitost. Vzhledem ke své práci na to nemám čas, aby to mělo smysl, bych musel být tam. Sem tam mi z Eltonu něco pošlou abych na to mrknul, to je maximum co jsem schopný dělat.

Občas se na mě někdo obrátí že chce sehnat Primky, udělat renovaci, tak mu pomůžu, aktivní prodej jsem nikdy nedělal a dělat nebudu. Moje jméno v tom seznamu nemá smysl.

 

Mám v hlavě jeden hobby projektík který se týká starých Primek, ale nejdřív potřebuju dostavět barák a přestěhovat rodinu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád mi tam většina hodinek nesedí, já nevím, tohle není produkce za kterou bude spousta lidí platit 60-100 tisíc. Měl by tam být kalibr, ze kterého si přesností nebo dokonalostí sednou lidi na zadek, ten tam bohužel není. Pak tam chybí kvalitní ručky a cifr, kterej vezme člověka u srdce, prostě chybí tomu duše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky tak uvažuju. Nějaké ty prachy za renovaci Igen - celkem pohoda. 80 tisíc narvat do "obyčejných" Prim hodinek místo například do Omega, to už chce koule, srdíčko, nebo přesvědčení :D 

On se Elton kasá, že je jedna z 8 fabrik na světě, které dělají své hodinky kompletně inhouse. To sice ano, ale na jaké úrovni, to už bych moc nerozebíral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos  jsem byl na horách v Beskydech, Pustevny a okolí. Vzhledem k počtu místních nemovitostí a aktivit majitele MPM mi konečně došlo, že to vzal evidentně za správný konec..:)  Jo a všude u vleků reklamy na stylové české Prim Sport...... :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Letos  jsem byl na horách v Beskydech, Pustevny a okolí. Vzhledem k počtu místních nemovitostí a aktivit majitele MPM mi konečně došlo, že to vzal evidentně za správný konec.. :)  Jo a všude u vleků reklamy na stylové české Prim Sport...... :mad:

a na Troyeru to má pěkně vymazlený a má tam i vzorkovnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych nezůstal mimo soutěž.... :clap:

byli jsem na velikonoce v Morávce pod Lysou. Domu se jelo přes Frydek a tam zahlédl jsem něco jako skleněný sud. Napřed nic, pak mi to došlo, tvl, si říkám,  to je to MPM Bureau. No těbůh, raději jsem se ani neotáčel a mazali jsme pryč. Zastavovat ani seznamovat jsem nějak netoužil.

:photo:  :photo:

**

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...