Přejít na obsah

Citizen BN0151 Promaster


tomas1346

Doporučené příspěvky

Hodinky jsem viděl, porovnal s dalšími divery z produkce Citizenu a výsledek je takový, že se mi začalo pekelně stýskat po mých BN0000-04H, které jsem dal před více než rokem pryč.  Nicméně jsem realista a "do stejné řeky" vstupuji maximálně 2x za 10 let  :lol2:  problém je, že se trendy stalo neustále zvětšování rozměrů pouzder, koupúit potápky nebo fieldwatch v rozměru do 40 je v rovině 10-15.000 celkem fuška. Kdo má ty budíky nosit... :eek:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Hodinky jsem viděl, porovnal s dalšími divery z produkce Citizenu a výsledek je takový, že se mi začalo pekelně stýskat po mých BN0000-04H, které jsem dal před více než rokem pryč. Nicméně jsem realista a "do stejné řeky" vstupuji maximálně 2x za 10 let :lol2: problém je, že se trendy stalo neustále zvětšování rozměrů pouzder, koupúit potápky nebo fieldwatch v rozměru do 40 je v rovině 10-15.000 celkem fuška. Kdo má ty budíky nosit... :eek:

NO a já bych je snesl i větší...

Upraveno uživatelem jarda850
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem je také nakonec pořídil plus barevně parádní ladící Hirsch Robby Orange :)

 

Za sebe mohu říci že se nosí naprosto parádně jako daleko menší hodinky, asi kvůli malému rozměru "lug to lug", dokonce jsem v nich usnul a nevadili mně na ruce, což mně u potápek překvapilo.

 

Luminiscene je asi nejlepší, co jsem měl doteď na ruce. 

post-50201-0-69054400-1516023069_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Jak jste na tom s BN0150 nebo BN0151 s přesností? Já je teď měřil a ukazuje mně to 0.1s/den, což jsou zatím nejpřesnější Ecodrive co zatím mám. 

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u mechanik ano, ale quartz strojky by mohli jit přesně, zvlášt co jsem si zvykl na Bulovy :). Mám ještě další starší 3 ecodrive a ty jdou určitě méně přesně. Že by Citizen začal dělat lepší strojky??

Upraveno uživatelem code2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to neřeším. Minuta sem, minuta tam. Či mě není? :-)

Tak to bylo možno za podstatně menší cenu zakoupit Parnisy a netrápit se zbytečně s eco drivem a renomé značky Citizen ... :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak jsem je také nakonec pořídil plus barevně parádní ladící Hirsch Robby Orange :)

 

Za sebe mohu říci že se nosí naprosto parádně jako daleko menší hodinky, asi kvůli malému rozměru "lug to lug", dokonce jsem v nich usnul a nevadili mně na ruce, což mně u potápek překvapilo.

 

Luminiscene je asi nejlepší, co jsem měl doteď na ruce. 

Tak tato kombinace mě dostala. Jdu do nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mě dělají po třech týdnech půl vteřiny do plusu....

Tak už je mám týden, a zatím snad ani zlomek vteřiny. Asi je to krátká doba, ale i tak krásný výsledek, mám z nich radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Hodinky jdou do světa. Původně jsem měl v plánu poohlédnout se do kombinace ručky a digi, ale pak jsem narazil na Fugu a po dlouhém vnitřním boji jsem je objednal. Po BN0000-04h a BN0150 to budou moje tuším třetí Citizeny a čtvrté automaty. Těším se na ně a jak dojdou, udělám krátkou recenzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...