Přejít na obsah

Tapatalk


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 449
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ne. Verzi PRO jsem měl měsíc a přišlo mi zbytečné za to platit. Lišilo se to jen absencí reklam. Mimochodem včera se to samo zaktualizovalo na 8.0.4. (build 1329), ale ještě jsem nevypozoroval, jestli se to zlepšilo. Taky to vůbec nemusí být chyba Tapatalku, ale třeba Androidu, že jo...

O nic nejde, kdyžtak bych prostě tak často nehleděl do mobilu na Chronomag, nic horšího se stát nemůže :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Kdyby nahodou.. snazim se premluvit tapatalk, aby ukladal obrazky tam, kam ja chci.. ale at v nastaveni napisu cokoliv, tak furt to tlaci do adresare DCIM a plete se to tak s fotkama z fotaku dohromady.. mam v telefonu, jak zakladni pamet, tak dodatecnou kartu.. nejaka záchrana?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nevíte někdo, proč ťapina teď tak przní fotky? Nemyslím osekání v případě, že někdo chce dát velkou fotku, ale že fotky zmenšuje rozměrově, i když vkládám vyhovující rozměr. Všiml jsem si toho i u jiných, takže v tom určitě nejsem sám. Cca před 2 týdny to bylo ještě v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
V 18. 7. 2020 v 18:18, brownwld napsal:

Tapkari, mam dotaz...

chodi mi notifikace kdyz 4 clenove fora napisou jakejkoliv prispevek na forum... Nevite jak to vypnout? :)

Diky.

Vyresils to nejak? Podle mne ty uzivatele mas bud pridany jako pratele na foru, nebo v tapatalku sis je "subscriboval" (sledovat uzivatele...). Melo by to jit vypnout nekde v tom seznamu sledovani.

Mne zase posledni dva dny nefungujou vubec notifikace na tapatalku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...