Přejít na obsah

Nové Mako a Ray - pár dotazů


karel hb

Doporučené příspěvky

Trochu oživím téma. Vedeli by ste mi poradiť, Odkiaľ najlepšie nové Ray II objednať? Ja som pozeral na SeriousWatches a LongIslandWatch. O LongIslandWatch predpokladám, že by som sa nevyhol zaplateniu CLO. Ak by bolo možné, clu sa chcem vyhnúť, takže najlepšie EU predajca. Vedeli by ste mi poradiť?

www.Orientuhren.de nebo www.Schoeneuhren.com

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud ti to pomuze tak to bude "problem" asi u vetsiny Mako, Ray a Mako XL. Mam ted Mako Xl a tam taky neni den a datum v linii ale sejdrem ale jde s tim vrtlal podle toho jak pouzijes gravitaci a pretizeni pri machani rukou :-). Na druhou stranu u hodinek za 5000,- co delaj 0,8s do plusu denne mi to nejak nevadi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ggrand.

Vim ze se pral na novou radu. Nicmene ve srovnani strojku, ktery jsem cetl je napsano ze novy asi F6922 nebo jak je oznacen prinesl manualni natah a hacking a ze vychazi z puvodniho strojku. O modifikaci datovyho vence tam nepisou proto muj koment ze to asi mozna delaj vice ci mene vsechny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ggrand.

Vim ze se pral na novou radu. Nicmene ve srovnani strojku, ktery jsem cetl je napsano ze novy asi F6922 nebo jak je oznacen prinesl manualni natah a hacking a ze vychazi z puvodniho strojku. O modifikaci datovyho vence tam nepisou proto muj koment ze to asi mozna delaj vice ci mene vsechny.

To je zajímavý, já mám Orienty patery a mnohem víc mi jich rukama prošlo a nešvidraly ani jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Ćerstvě se řadím majitele černých Ray II.

Jakmile budu mít odpozorováno, rád připojím postřehy ohledně přesnosti, plynulosti datumovky, atp. :-)

Tak jak to po měsíci vypadá? Sháním totiž nějaké modré potápky na léto...:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...