Přejít na obsah

prosim o nazory a zkusenosti


nekdo

Doporučené příspěvky

pratele - vaham mezi spektry (018/1425) a force (018/1436) - nejaky vlastnik jednech ci druhych, ktery by se podelil o delsi zkusenosti ?

na tech force se mi libi minimalisticky design a vaha, na tech spektrech vodotesnost - jasne, jedna se o klasicky kancldiving, ale obcas se zapomenu a vbehnu do vody a tak - minule hodinky vodotesne do 5baru to nevydrzely :(

(asi to bylo mysleno jako jit s nimy 5x do baru) - poprosim o nazory a rady a zkusenosti :)

proste se nemohu rozhodnout

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud s tím nehodláš "vběhávat" do sauny a nebo do bazénu s rozběhem z věže (na tyhle věci jedině Suunto), nevyflákneš se na řádné přetěsňování a nebudeš "šetřit kapacitu vytažením korunky, pak u 5BAR není důvod bát se šplíchanců. Pohádky o možné nedostatečnosti WR50/100 při umývání a ponoření paže do zahradního bazénku nech dealerům - nějak ty WR200+ potápky kancldiverům panikařícím i z turbovysoušeče rukou zdůvodnit musí  :sweatdrop:

Pokud tě netrápí cenový rozdíl tak za mě jednoznačně celokeramické Force - jejich keramika se (na rozdíl od Spekter) nemá kde poškrábat  B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poškrábe se všechno, keramika je přece jen odolnější, ale zase je nesmíš moc často upustit na zem.

Souhlas s Demonem. Ja bych se bal i tech silikonovych spoju mezi jednotlivymi clanky tahu.

 

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na zem je (cilene) poustet nehodlam .)

co se tyka toho videa - nebyl by nejaky souhrn v kostce ? nemcinou nevladnu :(

Bohuzel, jen jsem na to narazil, tak jsem to hodil do placu. Osobne to male skrabnuti od spony bych nevidel tragicky. Spis ty gumky mezi clanky mi vrtaji hlavou. Vsichni vime, jak guma po nejake dobe vypada. Snad se vyjadri nekdo erudovanejsi. Jinak oboje Junghans maji neco do sebe a za mne jsou to paradni hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otazkou je, jestli je to skrabnuti, nebo jenom nejaka vazelina a spol - ta guma je latex a ten (si myslim), pokud bude udrzovany, tzn nebude mechanicky poskozen, tak vydrzi take hodne dlouhou dobu... a co jsem slysel, tak se to prodava take jako dily nahradni (cenu nevim, ale sehnat to jde), stejne jako ty keramicke kousky reminku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To video je tak neostré, že jsem dlouho přemýšlel co nám autor ukazuje. Jestli si stěžuje na zanešené silikonové mezikusy, tak na to je snadná pomoc, údržba. Občas neuškodí tah z vnitřní strany vitřít vlhkým hadříkem, kovový tah také čistíme, že? Jestli je stížnost mířená na poškození keramického tahu titanovou sponou, tak to nevím, mohl mít nějakou opravdu velkou smůlu na špatný keramický dílek. V praxi se setkávám s tím, že to co vypadá jako poškození od spony, je ve skutečnosti otěr titanové spony na keramickém dílku, on totiž dřív povolí ten titan než keramika. Takže se vezme navlhčený hadřík s jarem nebo jiným čistidlem a keramický dílek se umyje. Dílek je opět jako nový a na titanové sponě se opotřebení skoro nepozná. Jen ještě upozorním, že k tomu otěru titanu muselo dojít po delší době používání hodinek, osobně tipuji dva až tři roky.

 

Když už dojde k poškození silikonových dílků, dokážeme je vyměnit. Cena se pohybuje kolem 3 EUR za kus s DPH i prací.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MarvinX: diky za zodpovezeni dotazu, muzes sem hodit odkaz na Vasi prodejnu? Nekdy bych zaskocil na kukacku ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tano: Kontakt jsem ti poslal do PM.

Diky je to tam ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...