Přejít na obsah

Srovnání starých a nových LHC


martar

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 91
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Super fotky Martine!  :notworthy:

Ty my teda dáváš... jak tak na ně koukám, čím dál tím víc mi přestává vadit ta ochrana korunky, na kterou jsem brblal pár příspěvků zpět a začínají se mi naopak nebezpečně líbit....

 

"to dělaj ty fotky,jen ty fotky... klid....kliiiiid...."  :photo:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Nezkoušel jste někdo poptat ten brouseny zužující se tah samotný ? Myslím že to je to co mym Hydram chybi k dokonalosti.

Upraveno uživatelem km.kmk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to zkoušel. Na rozdíl od lunety je možné ho dokoupit, i když nemáš ten "správný" model. Chtějí za něj cca 4.700,- v Koscomu, předpokládám, že u Bechyn?ho bude o stovku dvě levnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fajn pocitanie. Dal si si s tym pracu a to sa ceni.

LHC su pre mna male velke hodinky.  Ziaden WOW efekt sa nekona, ale myslim, ze sa tak lahko majitelovi nezunuju a to, na co su urcene plnia na 100% vdaka kvalitnym suciastkam, spracovaniu  a nadcasovemu vzhladu. Mne osobne sa paci viac povodna varianta 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník km.kmk

Ahoj, cena tahu u Bechyně....

 

 

....děkujeme za Váš email. Kovový tah celobroušený k modelu L3.689.4.56.3 (41mm) jde u nás zakoupit samostatně a jeho cena je 5.460,-Kč a termín dodání okolo 4 ? 5 týdnů....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, cena tahu u Bechyně....

 

....děkujeme za Váš email. Kovový tah celobroušený k modelu L3.689.4.56.3 (41mm) jde u nás zakoupit samostatně a jeho cena je 5.460,-Kč a termín dodání okolo 4 ? 5 týdnů....

Díky za upřesnění, buď jsem to popletl já, nebo chlapík, co mi kvůli tomu volal před deseti dny z Koscomu. Pochybuji, že by v mezidobí zdražili. Sorry za mystifikaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Veľmi pekne napísané. LHC ma lákajú a týmto sa mi rozhodovanie o kúpe ešte viac priblížili ku skutočnosti.

Len jedna vec ma fakt trápi. Prečo nedali lumi aj na sekundovku. Podľa mňa to k potápkam patrí.

A krásne fotky, akurát s tou kamufláž úpravou by sa zle odčítal čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať podle jména nebo WR by se zdálo, že se jedná o potápky, potápky to nejsou. Nevím jak dalece splňují odolnost proti magnetickému poli, ale minimálně tou lumi na vteřince ISO nesplňují, ale jako mix sportovních a univerzálů jsou fakt dobrý.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono jsou i různé další kultovní potápky (vintage) Longines, které lumi na vteřinovce nemají. Nechci kecat, píšu z mobilu, ale myslím, že LLD (původní) i Skindivery taky pohyblivou lumi postrádají. A na druhou stranu je třeba se zastat Hydroconquestů - původní model z roku 2007 myslím na vteřinovce lumi měl, takový malý červeně rámovaný kosočtvereček. Později ho nahradila červená šipčička bez lumi na automatech a červený konec vteřinovky u quartzu. Asi se výrobci zdálo, že dvě <I> na hodinkách už je moc :D

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ty kamuflážní jsou bomba, zkusil bys ještě porovnat přesnost? (snad jsem to tu nepřehlédl) Je jasný, že svou roli hraje náhoda, stáří a td, ale i tak ... jen orientačně v jedný stejný poloze, žádný velký měření v x polohách.

Ehm. Červené jsou přesnější (4 sec+ v průměru za týden), protože jsem je ještě nezmagnetizoval :) pořád nemám čas dostat se s černými k hodináři.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jedou parádně, tohle je nízký číslo i na den. Bomba a díky.

Já nemám svůj den - měl jsem na mysli denní odchylku 4 sec zprům?rovanou za týden. Sorry :D (4 vteřiny týdne by se mi moc líbily :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...