Přejít na obsah

Jaký fitness náramek s měřením tepu?


DaveG17

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Kolegové drazí, časoměřičemi postižení...

Snažím se dát po nějakých zdravotních komplikacích trochu dokupy a už mi není 20 a nejde to samo. Procházím různá fóra, testy apod.

Ideální stav je fitness náramek, který:

1) kontinuálně měří tepovou frekvenci a není to úplně podle větru (hrudní pás mě obtěžuje a celý den ho nosit nehodlám)

2) pokud možno nevyžaduje nonstop spojení s telefonem (má vlastní paměť a pokud se spáruje jednou za den, stačí to)

3) má aplikaci na PC nebo Android

 

Řadím to podle důležitosti, přes 1 nejede vlak.

 

Vzhledem k tomu, že se asi těžko smířím s tím, že bych na levé ruce neměl některé ze svých oblíbených mechanik, hledám spíš náramek než fitness hodinky. Náramek údajně velmi dobře funguje i ve chvíli kdy není na ruce na zápěstí, ale nad loktem. Ideální stav.

 

Jinak uvítám i rady ohledně softu pro tohle "hlídání" (Windows / Android). Děkuji předem za všechny dobré rady, pánbůh vám to oplatí na dětech. Však víte, bude jich hodně a nebudou hezké... :-D

 

(fajn by byl např. Xiaomi Miband 1s - ale ten nemá kontinuální měření tepu)

 

koupil bych bejt tebou něco od garminu. Já mám Garmin Forruner 35 a jsem s nim zatim spokojený měření tepu funguje dobře i když jsem to s hrudním pásem neporovnával. jenom s měřením na běžeckým pásu v posilovně a tam se to přibližně při zatěži mění o 3-5 tepů oproti tomu co držíš a ukazuje to pás. Ale je to pořád jenom plast sice na plavání to jde 5ATM ale nějký potápění ne už teď pošilhávám po Fenix 3 možná i 5.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...