Přejít na obsah

PRIM Veterán


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

No nevim...

Nejak mi to vzhledove dokupy nesedi. Mamuti znak nad "6" mne vylozene vadi.

Quartzova ronda a cenovka mi taky nejak nejdou dohromady. V tohle pripade bych mozna klidne dal prednost manualnimu natahu, kdyz uz je automat "problem".

Beru, ze je to na dobrou vec, ale zajimalo by mne, kolik z prodeje jednech hodinek jde na veterany (a mozna to "ospravedlnuje" cenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chyba mi uvedena presna suma ktora by sla na dobrocinne ucely (je rozdiel ak je to 5 alebo 50 %). 
Nato strap je imho nieco ine ako ponukaju k tymto hodinkam. A quartz ronda s 5Atm WR za tie peniaze... ani za polovicu nestoji.

Za cca polovicu je na chronoshope Laco BELL X-1 a druhu moze dobrosrdecny clovek darovat priamo. Bude mat hodinky ktore maju podobny rozmer ale normalne rucky, automaty a znacky ktora realne nieco s pilotkami ma spolocne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ctu:

...napadity design... (subjektivne: nic moc, nekoupil bych je ani za 2ku)

..pro outdoorove aktivity... (s 5ATM? abych se skoro bal zmoknout)

a pohadka o podpore ceskeho vyrobce jaksi pretlouka dobrocinne umysly vuci veteranum, za me velke minus Eltonu.

Ale nutno uznat, ze marketingovemu oddeleni nechybi sebevedomi (a nebo v NMnM dylujou dobrej matros)

chjo, smutna realita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha, teď jsem to celé pochopil - to je práce toho RegiBase, omlouvám se Eltonu

 

no nicméně dodávám:

...logo Regibase ve vkusné úpravě na více místech hodinek... (no comment)

..ciferník odkazuje na kokpit MIGů... a ...korunka, díky výrazným drážkám připomíná blok válce motoru... (tak letadla nebo auta?)

připadá mi to jak z dílny kočičky a pejska - "tak co bysme tam ještě dali?"

 

tak ctu:
...napadity design... (subjektivne: nic moc, nekoupil bych je ani za 2ku)
..pro outdoorove aktivity... (s 5ATM? abych se skoro bal zmoknout)
a pohadka o podpore ceskeho vyrobce jaksi pretlouka dobrocinne umysly vuci veteranum, za me velke minus Eltonu.
Ale nutno uznat, ze marketingovemu oddeleni nechybi sebevedomi (a nebo v NMnM dylujou dobrej matros)
chjo, smutna realita...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci je obhajovat,ale neni te kritiky az moc?

Podle me je napad dobrej a uplne do nej asi vidi malokdo z nas. Provedeni se spise nelibi,ale najdou se tu jiste lide- napr. ja,kterym se libi.

Zatracovat je nebudu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...