Přejít na obsah

New York City a USA - tipy a triky


Doporučené příspěvky

Pokud clovek nepotrebuje volat mimo USA a potrebuje volat po statech, tak nejlevnejsi blokovany mobily jsou pod 20 USD a k tomu od 30 USD za mesic neomezene volani a SMS. S daty to bude o neco drazsi, ale zadna tragedie.

 

Jo a doporucuju se hned po aktivaci prihlasit do registru blokovani reklamnich telefonatu. Kdyz jsem si koupil simku, tak jsem prvni reklamni hovor (spam) mel behem nekolika hodin.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 142
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@neuromancer S tim Verizonem nevim. Ja jsem pouzival iphone i s cislem od Verizonu a mel jsem strach, aby mi to jelo s ceskou verzi Tmobilu, ale je to uplne v pohode. Tak si rikam, ze opacne by to taky mohlo byt. Ale je fakt, ze Verizon je v tomhle nejvic rizikovy. Ja jsem ho pouzival proto, ze mi bylo receno, ze ma nejlepsi pokryti, coz je asi pravda. Nejtragictejsi byl prave Tmobile, ale zase jak kde. Navix je to uz rok zpet a taky se to mohlo zmenit. Navic dle mych zkusenosti je kvalita volani v US tragicka, ale data jsou tam mega rychla. Kolikeat bylo lepsi nekomu zavolat pres whatsapp nez normalne. Proto bych v US radsi neco, kde maji hodne dat, nez jen volani...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...