Přejít na obsah

Hublot Classic Fusion Automatic 42mm


Josef01

Doporučené příspěvky

Plusy:

- Jsou tenké

- Asi nejhezčí (tím myšleno snesitelné) Hubloty :)

- Nevím co tahle kombinace, ale dělají se i v titanu a asi budou pohodlné a lehké

 

Mínusy:

- Za ty prachy je to jen Sellita SW300

- Ty šrouby jsou odfláknuté. Kdyžtak si to přešroubuješ na hexa a bude to ladit :) 

- Něco mi na nich nesedí designově

- Je to Hublot :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bavil jsem se o tech sroubkach se svycarem. prej jsou tak "rozhozene" protoze jsou sroubovany manualne. narozdil od APcek.  nevim co si o tom myslet.

Jednoduchý. Tady to prostě funguje tak, že je šroub klasicky zašroubovanej do pevný podložky. Pokud maj všechny šrouby bejt stejně dotažený, budou ty hlavičky vždycky vychýlený. Jejich srovnání by znamenalo, že každej je utaženej jinak, což by byl z konstrukčního hlediska větší problém než nezarovnaný drážky.

 

Na AP jsou ty šrouby řešený tak, že jsou zafixovaný v jedný poloze a zespoda utažený matkou či něčím jí podobným. Nejsou zašroubovaný do pevný podložky jako tady.

 

To zarovnání tady není odfláknutý, prostě je to odlišný konstrukční řešení. Mně se tenhle model docela líbí, v rámci Hublotu je to jedna z nejsnesitelnějších věcí, jakkoli cena bude asi trochu nesmyslná.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta Sellita u Hublot je samozřejmě trochu hloupá, za tu cenu jsou pěkné RLX nebo Omegy, ale ty už mám v dostatečné míře. Samozřejmě bych dal přednost těmhle (šrouby jsou zapuštěný, takže hezky vyrovnaný), ale cena je trochu vyšší :(

 

AP-Royal-Oak-Two-Tone-Gear-Patrol.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to prostě slátanina APčka, jestli chceš integrated bracelet a krásné pouzdro tak:

 

Bulgari-Octo-Sapphire-Blue-Dial.jpg

 

Úžasné, krásné hodinky s inhousem, modrým cifr na živo velká paráda, nemusíš se spokojit s napodobeninou genty kterou je Hublot. Jsou 2 vělikosti 41 a 38. 

Upraveno uživatelem Exiztence
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoduchý. Tady to prostě funguje tak, že je šroub klasicky zašroubovanej do pevný podložky. Pokud maj všechny šrouby bejt stejně dotažený, budou ty hlavičky vždycky vychýlený. Jejich srovnání by znamenalo, že každej je utaženej jinak, což by byl z konstrukčního hlediska větší problém než nezarovnaný drážky.

 

Na AP jsou ty šrouby řešený tak, že jsou zafixovaný v jedný poloze a zespoda utažený matkou či něčím jí podobným. Nejsou zašroubovaný do pevný podložky jako tady.

 

To zarovnání tady není odfláknutý, prostě je to odlišný konstrukční řešení. Mně se tenhle model docela líbí, v rámci Hublotu je to jedna z nejsnesitelnějších věcí, jakkoli cena bude asi trochu nesmyslná.

 

Pokud bude zavit stejne zacinat (rekneme na 9h) tak budou sroubky, pokud maji opet zavit orientovany vuci drazce, vsechny stejne. Respektive tak, jak chces. Takze by to udelat slo a udelane to neni, takze mozna odflaknute.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Hublot skeleton ultra thin classic fusion 45.. přesně ty mám doma a mají pouze jednu nevýhodu - jsou moc vidět. A to myslím vážně, je to až extrém.. jinak celkově neskutečně tenké 2,9mm a lehoučké.  Já je prodávám, ale pokud uvažuješ o klasice, pak jdi do toho.. spokojený určitě budeš. Tebou vybrané automaty jsem měl na ruce a vypadají moc pěkně.. nejlépe k saku..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...