Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

A tak sme tady vsichni dospeli lidi a vime, ze na co se nekoukame, to neexistuje.

 

Veď to nie je o tom. Kto chce, fake stránky si nájde. Neviem, ako to vzniklo, ale tipol by som si minimálne jeden dôvod, aby Chronomag nelinkoval podobné stránky a neboli odkazy vo vyhľadávačoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodne jsem tu nechtel vyvolat poboureni z odkazu na stranky o fejkovych hodinkach, jen mi prislo, ze spousta lidi o tom mozna vubec nevedelo a ze to muze poslouzit jako zdroj informaci o tom, co maji fejky rozdilneho oproti origo, jak vypada zpracovani a na co si dat pozor. At to kdyztak posoudi nekdo z adminu, jestli to povazuje za prinosne nebo je to podle nej uz pres caru (napr. kvuli zminovanym odkazum pri vyhledavani). Pokud by to problem byl, at se odkazy vymazou a pak by se kdyztak museli nahravat fotky jednotlive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V klidu, vkládat odkazy jim vadí, vkládat "ukradené" stažené fotky jim nevadí, jsi chytrý chlap, tož si to přeber

Rozhodne jsem tu nechtel vyvolat poboureni z odkazu na stranky o fejkovych hodinkach, jen mi prislo, ze spousta lidi o tom mozna vubec nevedelo a ze to muze poslouzit jako zdroj informaci o tom, co maji fejky rozdilneho oproti origo, jak vypada zpracovani a na co si dat pozor. At to kdyztak posoudi nekdo z adminu, jestli to povazuje za prinosne nebo je to podle nej uz pres caru (napr. kvuli zminovanym odkazum pri vyhledavani). Pokud by to problem byl, at se odkazy vymazou a pak by se kdyztak museli nahravat fotky jednotlive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

We have detected that you're using an AdBlocker extension in your browser. To support our forum and to make sure our forum software works as intended we ask you to disable your AdBlocker or to whitelist our website in the extension.

 

Mentalita spravcu onoho fora odpovida lidem okolo fejku a jinym smejdum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...

Ne, spravně je to jen "šála", protože není správné upozorňovat na její etnický púvod! :D   " :clap:  :clap:  :clap: "

 

Edit: abych vrátil diskuzi k tématu: už dva roky si vybírám dokonalý potápky. Potácím se názorově mezi mainstreamem a malymi manufakturami, v rozpětí cen 30k - 300k. Na všech mi něco vadí. A opakovaně se mi mimo jiné stalo, že jsem narazil na opravdu fajn model, který neměl moc chyb... a ja si řekl "kurwa ale ten ne, ten se ve velkým fejkuje a navíc tak kvalitně, že se to pomalu nedá bez lupy poznat..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Ne, spravně je to jen "šála", protože není správné upozorňovat na její etnický púvod! :D   " :clap:  :clap:  :clap: "

 

Edit: abych vrátil diskuzi k tématu: už dva roky si vybírám dokonalý potápky. Potácím se názorově mezi mainstreamem a malymi manufakturami, v rozpětí cen 30k - 300k. Na všech mi něco vadí. A opakovaně se mi mimo jiné stalo, že jsem narazil na opravdu fajn model, který neměl moc chyb... a ja si řekl "kurwa ale ten ne, ten se ve velkým fejkuje a navíc tak kvalitně, že se to pomalu nedá bez lupy poznat..."       .....přesně...., proto jsem rozpačitý typicky u Rolexu, chce to každá dylina a každá to taky má ( samozřejmě myslím faky )..., k zblití...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt regulérní fejkařský fórum?? Jsem vůbec netušil, že by něco takovýho mohlo existovat. Docela síla, pokud to není recese..?

 

 

Takových fór je na netu xxx, oni to prostě tak neberou..Mezi členy je řada hodinářů, řada z nich si dělá sbírky , analyzuje kvalitu jednotlivých generací od různých výrobců..

. Servery s faky netvrdí,že prodávají originály, nejsou hloupí... Zřetelně deklarují, že se jedná o kopie, homage, repliky... Extrémní kšeft mají zejména v USA... V jakém koliv segmentu trhu jsou američani, jako spotřebitelé, známí tím, že pokud jim něco nabídneš a dobře to odprezentuješ, tak to koupí, ikdyby to byl slepičí trus... Proto je třeba WALMART největší retailový podnik na světě, a to navíc rodinný ( u nás zastoupený třeba ElectroWorldem...

 

Podívejte, určitá paralela... Před lety ( no, před 25 ) jsem uvažoval o koupi pistole a otázka byla...Jakou? ČZ nene ( nejvíc kopírovaná zbraň na světě...), P 08 nene ( sice dokonalá konstrukce, ale oroginál v dobrém stavu nesehnatelný, nevhodné na běžný provoz)... Colt 1911 ??? Mnó... Bingo. A teď... Dát 50tisíc za Springfield nebo něco podobného, když víme, jací jsou amíci přepálení lemplové...

 

Takže jsem koupil čínský klon Norinco .45...Za 7tisíc, za dalších cca 5-7tisíc jiný grip, tritiová mířidla, na zakázku vyrobenou spoušť a kohoutek, Colt pružiny, nastavení na 0.1N..., speciální úprava ložiska uložení hlavně... Následně střelba spec. dělanými, podlaborovanými náboji, jinak to dělo, i když jsem to měl v krátké variantě, šíleně kope...

 

Z výroby jsou číňani proslulí špičkovým tvrdochromem, a výbornými tolerancemi, nehrají si se zbytečným detailem ( opracování toho co není funkční a není vidět ) atd.

 

A výsledek..., ať to shrnu... Za 14 tis zbraň ve kvalitě amerického tuningu za +80tisíc...  Super spokojenost, s čínou...

 

Proč si tady plácám játra?  Totiž 40% švýcarské produkce je čína, kdo to ví a zná švýcarskou legislativu, ví o čem píšu, kecá, místo rúžových brýlí má přes oči rovnou šátek...

 

Chlapi, kupujete prodejce???

 

Ale no tak... Přání otcem myšlenky...

 

Viz. malá historka ze života...:  Bráchovi nějak začal blbnout po dlouhém parkování automat u Mercedesa..., je to skvělá převodovka dávaná od Sprintera ( fakt ) po Porsche 722.6...

 

A teď : v servisu cena opravy 35tisíc ( selenoidy 24 tisíc a už to lítá)... No, dal to...

 

A já dnes vím, že Mechatronic, selenoidy, filtr, těsnění, zásuvka ... koupím  na Aliexpressu za 130 USD, k tomu olej orig. mercedes za 200kč/litr a know how výměny tohoto s výbavou běžného kutila za dvě hodiny práce v garáži skouknuté na netu a přečtené třeba na stránkách Febi Bilstein....

 

A mám to doma za 4 tisíce, ikdyž si svoji práci ocením na 500kč/ hod...

 

Tak a to je čína, díly ZCELA TOTOŽNÉ, jaké mi namontují v servisu, a ještě mám jistotu, české kotlině nikoliv zandbatelnou, že mě nikdo neojebal....

 

A tak je to se vším... Podle mně neexistuje dnes firma, která nešetří kde se dá.... Třeba si koupíte za mega Audinu ...a ejhle, v motoru máte, při troše smůly REPASOVANÝ alternátor... Ano, kamarád je sváží od AD, ze servisů ( vymontované z prodaných vozů v rámci servisu ), do jednoho závodu Audi, tam vymění typicky jeden elektronický díl, opráší to  , nalepí nové polepy a šup s tím

do prvovýroby, do vozu za mega....

 

Věřte tomu, že takhle se , bohužel chovají všechny automobilky, kdo může vyrábí v Asii a bohužel se to nevyhne ani našim milovaným hodinkám....

 

Omlouvám se, za částečný off topic...

 

Howg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt regulérní fejkařský fórum?? Jsem vůbec netušil, že by něco takovýho mohlo existovat. Docela síla, pokud to není recese..?

 

 

Takových fór je na netu xxx, oni to prostě tak neberou..Mezi členy je řada hodinářů, řada z nich si dělá sbírky , analyzuje kvalitu jednotlivých generací od různých výrobců..

. Servery s faky netvrdí,že prodávají originály, nejsou hloupí... Zřetelně deklarují, že se jedná o kopie, homage, repliky... Extrémní kšeft mají zejména v USA... V jakém koliv segmentu trhu jsou američani, jako spotřebitelé, známí tím, že pokud jim něco nabídneš a dobře to odprezentuješ, tak to koupí, ikdyby to byl slepičí trus... Proto je třeba WALMART největší retailový podnik na světě, a to navíc rodinný ( u nás zastoupený třeba ElectroWorldem...

 

Podívejte, určitá paralela... Před lety ( no, před 25 ) jsem uvažoval o koupi pistole a otázka byla...Jakou? ČZ nene ( nejvíc kopírovaná zbraň na světě...), P 08 nene ( sice dokonalá konstrukce, ale oroginál v dobrém stavu nesehnatelný, nevhodné na běžný provoz)... Colt 1911 ??? Mnó... Bingo. A teď... Dát 50tisíc za Springfield nebo něco podobného, když víme, jací jsou amíci přepálení lemplové...

 

Takže jsem koupil čínský klon Norinco .45...Za 7tisíc, za dalších cca 5-7tisíc jiný grip, tritiová mířidla, na zakázku vyrobenou spoušť a kohoutek, Colt pružiny, nastavení na 0.1N..., speciální úprava ložiska uložení hlavně... Následně střelba spec. dělanými, podlaborovanými náboji, jinak to dělo, i když jsem to měl v krátké variantě, šíleně kope...

 

Z výroby jsou číňani proslulí špičkovým tvrdochromem, a výbornými tolerancemi, nehrají si se zbytečným detailem ( opracování toho co není funkční a není vidět ) atd.

 

A výsledek..., ať to shrnu... Za 14 tis zbraň ve kvalitě amerického tuningu za +80tisíc...  Super spokojenost, s čínou...

 

Proč si tady plácám játra?  Totiž 40% švýcarské produkce je čína, kdo to ví a zná švýcarskou legislativu, ví o čem píšu, druhý kecá, něco o...o...o, místo rúžových brýlí má přes oči rovnou šátek...

 

Chlapi, kupujete prodejce???

 

Ale no tak... Přání otcem myšlenky...

 

Viz. malá historka ze života...:  Bráchovi nějak začal blbnout po dlouhém parkování automat u Mercedesa..., je to skvělá převodovka dávaná od Sprintera ( fakt ) po Porsche 722.6...

 

A teď : v servisu cena opravy 35tisíc ( selenoidy 24 tisíc a už to lítá)... No, dal to...

 

A já dnes vím, že Mechatronic, selenoidy, filtr, těsnění, zásuvka ... koupím  na Aliexpressu za 130 USD, k tomu olej orig. mercedes za 200kč/litr a know how výměny tohoto s výbavou běžného kutila za dvě hodiny práce v garáži skouknuté na netu a přečtené třeba na stránkách Febi Bilstein....

 

A mám to doma za 4 tisíce, ikdyž si svoji práci ocením na 500kč/ hod...

 

Tak a to je čína, díly ZCELA TOTOŽNÉ, jaké mi namontují v servisu, a ještě mám jistotu, v české kotlině nikoliv zanedbatelnou, že mě nikdo neojebal....

 

A tak je to se vším... Podle mně neexistuje dnes firma, která nešetří ,kde se dá....Apple vyrábí vše ve Foxcomu, Microsoft zase vyráběl všechny Lumie ve Vietnamu, atd atd.

  Třeba si koupíte za mega Audinu ...a ejhle, v motoru máte, při troše smůly, REPASOVANÝ alternátor... Ano, kamarád je sváží od AD, ze servisů ( vymontované z prodaných vozů v rámci servisu ), do jednoho závodu Audi, tam vymění typicky jeden elektronický díl, opráší to  , nalepí nové polepy a šup s tím

do prvovýroby, do vozu za mega....

 

Věřte tomu, že takhle se , bohužel, chovají všechny automobilky, kdo může vyrábí v Asii a bohužel se to nevyhne ani našim milovaným hodinkám....

 

Pro mne nejotřesnější příklad dnešního uvažování výrobce, popření více než sto let trvající tradice... To, s čím se nejsem, vnitřně, schopen ztotožnit... Přístup ikony  a  mého miláčka, Daimler Benz AG. :

 

Model Mercedes Benz CITAN je do šroubku, včetně motoru, Renault, pouze kosmetická úprava a samozřejmě cena... Tak tady máte tu tradici, tu značku, ty vaše AD...

 

Bohužel, je to tak, svět není co býval a už nikdy nebude...

 

 

 

Omlouvám se, za částečný off topic...

 

Howg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...