Přejít na obsah

Padělky - kvalita začíná být nebezpečná


Doporučené příspěvky

Zajimalo by me na kolik vyjde takova napodobenina tech APckek z videa na strane 3? To muselo dat neskutecnou praci, provedeni je fakt pekne, ale videa nebo fotky dost zkresluji...

Videl jsem kopie Subu v kategorii od zarucenych plazovych druhovyrob az po kousky za 1000 usd a teda vzdycky jsem poznal, ze neco neni ok... A imho kupovat bezcenou kopii za cca 20k nebo jete origo za 100k uz mi neprijde takovej rozdil, aby na to normalni clovek nebyl schopnej nasetrit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kopie všeho se dělaly co je svět světem. Dokonce některé kopie věcí jsou stejně drahé jako originály a dokonce hůře sehnatelné. Já jsem kdysi omylem koupil skoro dokonalou japonskou kopii Zeiss dalekohledu ze 70 tých let. Originál sežene lusknutím prstu, tu kopii prakticky nikde a sběratelé vám utrhnou ruce :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Pak ještě pozice zašroubované korunky, zatím jsem to u žádného fejku neviděl. To umí udělat pořádně jenom Rolex. Ani Hublot originál neumí zarovnat šroubky na lunetě natož korunku :D

pozice korunky na korunce ale nic neznamená. Nemá být a ani není nijak otocena. Mám 4x R doma a korunka na korunce je pokaždé v jiné poloze i u úplně nových.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, v pátek se chystám koupit keramické Aquaracery 500 od údajně prvního majitele - mimo fórum - a když jsem se díval na úroveň kopií těchhle hodinek na netu, spadla mi čelist a začínám se bát. Budu ho muset dotáhnout k AD, sám už trochu ztrácím jistotu. Jestli kvalita kopií půjde tímhle tempem i dál, trochu se děsím budoucnosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :) ty obavy z budoucnosti byly míněny spíš jako představa světa, kde každý mladý muž má suby nebo bondovky za 250 dolarů a nikdo kromě speciálně školeného člověka u AD nepozná rozdíl mezi fake a origo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozice korunky na korunce ale nic neznamená. Nemá být a ani není nijak otocena. Mám 4x R doma a korunka na korunce je pokaždé v jiné poloze i u úplně nových.

 

 

Ta korunka na korunce nejde pořádně "align" nahoru, jsou tam těsnění takže časem se to mění, stačí přetěsnit trošku starší R a korunka má trochu jinou pozici.

 

Kluci, to se mi nezdá, že by na všech nových korunka seděla správně a někde jinde to nesedělo. Je to prostě trademark Rolexů, že to má sedět. Klidně mě vyveďte z omylu, já jsem doteď žil v tom, že to tak má být (i na mých to tak je).

 

Ohledně lehké vůle po/před přetěsnením si myslím, že to dává smysl a dá se akceptovat, pokud to bude v řádu pár stupňů nahoru/dolů, nikdy korunka nebude sedět třeba hlavou vzhůru.

 

Tady o tom mluví a doteď jsem to bral jako dobrý znak jak odlišit fejky od originálů. O korunce mluví od 18:26.

https://www.youtube.com/watch?v=0qdk8ixB5OQ

Upraveno uživatelem Porsche_911
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Woe :) ty obavy z budoucnosti byly míněny spíš jako představa světa, kde každý mladý muž má suby nebo bondovky za 250 dolarů a nikdo kromě speciálně školeného člověka u AD nepozná rozdíl mezi fake a origo.

To mě moc nesere :) Hodinky nosím kvůli sobě a ne kvůli ostatním :) Ikdybych byl jediný na světě, kdo má originály tak jsem s tím v pohodě :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...