Přejít na obsah

Potápky s in-housem


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Koukám, že jsi do toho v poptávce už šlápnul. Dobrý výběr. Pokud jde o pouzdro a gumu, je to perfektní mix luxusu, elegance a sportovního ducha (jen podle mě, samozřejmě). Snad Ti nebude vadit o něco horší čitelnost hodinek (římské číslice a lemování subdialu opticky zhoršují snadný odečet času ... to je holt daň za nezam?nitelný design ... a pro lidi zvyklé na Rolex nebo PO to může být potíž ... ale nakonec je to jen o zvyku).

 

Zapomněl jsem ještě zmínit, že kromě klasické ocelové verze CDC Diverů v úvahu přichází ještě celočerná ocelová verze, nová stojí o cca 35 tisíc víc, a u Cartierů z ní byli při prezentaci dost nadšení, prý se to nedá poškodit. Odolnější luneta i pouzdro. A jak nemám rád čern?né hodinky, tak tyhle vypadaly sakra dobře. O verzi ve zlatě a v chronu raději psát nebudu :)

 

Tak držím palce.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady bych klidně oželel i ten inhouse, nej potápky do sto litrů na trhu :-) Hodně, hodně muziky za ty prachy...

Uvažoval jsem o starší verzi IWC 3536, tahle nová se mi nelíbí. Ale co jsem našel, tak už logicky nesvítí dvanáctka kvůli tritiu. A jelikož fakt chci in-house, tak to pro mě postrádá smysl. Ale díky. Vím o nich.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že jsi do toho v poptávce už šlápnul. Dobrý výběr. Pokud jde o pouzdro a gumu, je to perfektní mix luxusu, elegance a sportovního ducha (jen podle mě, samozřejmě). Snad Ti nebude vadit o něco horší čitelnost hodinek (římské číslice a lemování subdialu opticky zhoršují snadný odečet času ... to je holt daň za nezam?nitelný design ... a pro lidi zvyklé na Rolex nebo PO to může být potíž ... ale nakonec je to jen o zvyku).

 

Zapomněl jsem ještě zmínit, že kromě klasické ocelové verze CDC Diverů v úvahu přichází ještě celočerná ocelová verze, nová stojí o cca 35 tisíc víc, a u Cartierů z ní byli při prezentaci dost nadšení, prý se to nedá poškodit. Odolnější luneta i pouzdro. A jak nemám rád čern?né hodinky, tak tyhle vypadaly sakra dobře. O verzi ve zlatě a v chronu raději psát nebudu :)

 

Tak držím palce.

Díky, myslím, že už je asi vyřešeno, sna dto nebude unáhlené rozhodnutí. Všichni o nich pějí chválu a vzhledem k tomu, že se jedná o první pořádné divery od Cartier, tak by nemusely časem ztrácet hodnotu. Na verzi ve zlatě jsem se díval, líbí se mi i jen ta zlatá luneta, korunka a v kombinaci s modrou lunetou je to moc hezká podívaná.

 

Ale budu se držet při zemi. Láká mě strašně ten tah, tak ten asi dokoupím, i když ta guma je prý nejlepší. Uvidíme :-) Pokud vše klapne, tak se samozřejmě pochlubím a nafotím vše jak má být :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Ti Afriko chybí daydate a chceš potápky, možná by stály za hřích Bremont Supermarine, náhodou se jich pár zrovna objevilo v cenách kolem 70k... já myslel, že jedeš na vlně R ?

 

Chystáš se s nimi potápět? Jsem zvědavej co koupíš, potápky mě také baví a právě u mě vyhrávají Iwc, ale chybí mě daydate, takže to mám jinak :-) Inhouse mě nic neříká a výměna tahu je bezkonkurenční...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli Ti Afriko chybí daydate a chceš potápky, možná by stály za hřích Bremont Supermarine, náhodou se jich pár zrovna objevilo v cenách kolem 70k... já myslel, že jedeš na vlně R ?

 

 

Tak Rolexky bych určitě doporučil jak kluci psali Submarinery, Nr.1 potápky, ale do kila nevím nevím. Bremonty povedené velmi, ale mě osobně značka nijak neoslovuje, Iwc se mi líbí co a jaké projekty podporuje :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš jinak u potápek "racio" k inhousu? Když nepočítám Rolex, kde je všechno odladěný a kousky s o dost vyšší cenovkou, tak mi to moc smysl nedává. U potápek, co jsou tool hodinky a naopak je vítaná snadnost a dostupnost servisu, když s nima někam jeb... Já můžu inhouse u oblekovek s krásným průhledem a kde neřeším přesnost...jinak se ale těším na Tvé finále, alespoň to tu rozvíří stojaté vody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jaký máš jinak u potápek "racio" k inhousu? Když nepočítám Rolex, kde je všechno odladěný a kousky s o dost vyšší cenovkou, tak mi to moc smysl nedává. U potápek, co jsou tool hodinky a naopak je vítaná snadnost a dostupnost servisu, když s nima někam jeb... Já můžu inhouse u oblekovek s krásným průhledem a kde neřeším přesnost...jinak se ale těším na Tvé finále, alespoň to tu rozvíří stojaté vody.

Já na oblekovky moc nejsem a navíc ty Cartiery jsou oblekovky jak vysite :-) Uvidime, myslim ze mám jasno, uz jen se nějak rozumne potkat, snad to nebude unáhlené rozhodnuti :-) stolec jsem zatím neřešil. In-house zvazuju hlavně kvůli pocitu. Nechce se mi v takovýchto cenách investovat do Ety. Uz by to sneslo nějakou lepší strojovnu :-)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystáš se s nimi potápět? Jsem zvědavej co koupíš, potápky mě také baví a právě u mě vyhrávají Iwc, ale chybí mě daydate, takže to mám jinak :-) Inhouse mě nic neříká a výměna tahu je bezkonkurenční...

Potapet se nechystám, ale nikdy nevíš :-) Jak jsem psal, nové IWC me neberou, uvažoval jsem o verzi 3536, ale kvůli uz nesviticimu tritiu z toho sešlo.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten pocit chápu a asi bych to měl stejně, kdybych vybíral v téhle kategorii. Nicméně bych rád podotkl, že in-house a lepší (ať už to znamená cokoliv) jsou nezávislé vlastnosti, jedno nemusí znamenat druhé.

Jasny to chápu. Láká me na tom i to, ze se jedna o první poradne potapky od Cartieru.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, tak ty jsou :-) Těším se na další fotky...Gratulace obrovská.

Byl to rychlocvak v autě, beru je teď na dovču, tak myslím, že fotek bude dost. A pak dám do chlubícího vlákna. Jsou parádní a mám z nich fakt radost a potěšení, takže super rozhodnutí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...