Přejít na obsah

Potápky s in-housem


Doporučené příspěvky

Nemuzu si pomoct, proste je jeden slimak za druhym...

Byt tedy treba ty Citizeny jsem neznal a ram jsem se na ne mrknul. Ale casto jsou to spis jen ti slimaci :(

Fiku, co treba nejaky uvod, neco malo slov k modelu, nebo davce... Napr. "Fajn, Bohous ma uz vybrano, ale narazil jsem na zajimave modely, ktere tady neprobehly. Treba nekomu pomuzou v rozhodovani."

Ja teda taky pisu spoustu neuzitecnych blabolu, ale jak to tu chrlis, jeden link za druhym, tak na to valna vetsina uz ani nekoukne. Coz muze byt v nekterych pripadech i skoda. Promin, ale je to opravdu zaplava slimaku, ve kterych se tech par zajimavych veci ztrati.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 96
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

No není to roztomilé? Teče to z něj proudem. A jestli si teda zamanul vyhledávat hodinky i pro další pokolení (když tady už je upečeno) tak úplně vidím ten zmatek. Někdo si dá tu práci, nepřečte si jen nadpis, ale třeba i jen úvodní příspěvek, a pak tu bude nucen hrabat se těmito (ježíš, teď jsem chtěl napsat sračkama) zpola funkčními odkazy.

No nezávidím to nikomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že není nad čím se rozmýšlet jednoznačně Rolex 14060 ve zdejším prodeji za 102k. Všechny čínské hodinky mají in-house :), ale Seagull jsou prý dobré kytary.

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/104340-rolex-submariner-14060/

 

post-27856-1487152416,69.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...