Přejít na obsah

Zubatý Fortis Marinemaster


Doporučené příspěvky

Dlhý čas som sa považoval za šťastného one-watch chlapíka. Moje jediné, Aquisy, som nosil dennodenne skoro tri roky. Ale človek nevie nikdy ani času ani miesta... Zo dňa na deň sa pre mňa kúpa druhých hodiniek stala top prioritou. Otvorili sa mi oči a jedny hodinky boli jednoducho žalostne málo. Fortis som mal v hľadáčiku už pomerne dávno. Prešiel som si dočasnou náklonnosťou k viacerým modelom a rôznym farebným kombináciám. 

Do recenzného vlákna som pár fotiek na dotvorenie textu dal, sem si dovolím priebežne dosýpať ostatné zábery...

Fortis B-42 Marinemaster:

 

post-9515-0-12626700-1467660358_thumb.jpg

 

post-9515-0-07349100-1467660352_thumb.jpg

 

post-9515-0-27384100-1467660391_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ďakujem páni za komenty.

 

Supr hodky i fotky...sypej je dál ;-)

ps. ta treti fotka od spodu je pod vodou ?...bo ten cifr je teda brutalne "hluboky"

Hej hej, hodil som ich na pár cvakov aj pod vodu.

 

post-9515-0-66973900-1467701638_thumb.jpg

 

Zubatice jsou super hodinky, svou fotkou se budu opakovat, ale stejně ji sem dám. A pak jukni i sem :)

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/97432-fortis-b-42-marinemaster/

 

attachicon.gifDSCN2625.JPG

Paráda. Správne chápem, že aj ty si šiel do toho kúsku? Čo na ne vravíš? Mi casa es su casa, alebo teda vlákno ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortisy jsou super, sám jsem je měl taky, takže moc dobře vím, jaké jsou. Gratulace a užívej si je i nadále, jak je vidět, tak je pořádně nosíš a nijak je nešetříš a tak to má být, když si ty hodinky člověk koupí, tak je má i nosit a ne se na ně jen dívat.

Btw: Máš i pěkné fotky, tak foť dál a dál.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fortisy jsou super, sám jsem je měl taky, takže moc dobře vím, jaké jsou. Gratulace a užívej si je i nadále, jak je vidět, tak je pořádně nosíš a nijak je nešetříš a tak to má být, když si ty hodinky člověk koupí, tak je má i nosit a ne se na ně jen dívat.

Btw: Máš i pěkné fotky, tak foť dál a dál.

Ďakujem za pochvalu. To by som im inak nemohol urobiť, aby som ich šetril. Fortis s ponorkou na chrbte predsa musí zvládnuť všetky nástrahy. Ešte ich toto leto poriadne povláčim kade-tade (dúfam, že som to teraz nezakríkol)...

 

Rad na ne spominam. Su to velmi fotogenicke hodiny a moc sa mi paci pouzity font na indexy. 

Akurat Day/Date by som ozelel. Ten AR je brutalny.

Neuveríš, ale font čísel som si aj ja pochvaľoval. AR je fajnový. Dosť mu pridáva na efekte to rovné sklíčko.

 

 

Dnes zavesím zopár z pracovného prostredia...

 

post-9515-0-37322400-1467920673_thumb.jpg

 

post-9515-0-60025200-1467920679_thumb.jpg

 

post-9515-0-10906500-1467920685_thumb.jpg

 

post-9515-0-80549800-1467920690_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždycky mě tahle zubatice přišla taková neurvalá, ale tvé fotky mě nahlodávaj ( mám podruhé B 42 s klasickou lunetou ). Sakra, snad zas nebudu shánět další.

Moc pěkná fota, ta oranž jim fakt sluší, musím si jí taky sehnat ( zase ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...