Přejít na obsah

MEORIS


Návštěvník maxipesfik

Doporučené příspěvky

strojky Citizen v českým titanovým obalu. Jedny mám a jsem s nimi tuze spokojen - jsou pěkný, lehký, odolný a spolehlivý :-)

Jses si jistej, ze ten "obal" je ceskej? Ceskejm firmam fandim, ale dle meho je to pouze montovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasan. A Biatec je pro změnu slovenská firma.

To je sice hezký, ale snad hodinky vyrábí někde na území EU narozdíl od toho tvýho Meorisu.

Mimochodem, kam jinam by si Biatec nacpal, když tu není Slovenská nebo Československá sekce.

Další řešení by bylo založit v českých hodinkách oddělení vyráběno v číně a tam přesunout

tyhle věci jako MPM, Jasněnu Meoris,Pachtu apod. aby to bylo korektní.

Upraveno uživatelem t.p
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxipesfik

to je gól! Sekce EU...já se snad...Takže když to vyrábím v EU tak tomu můžu dát nálepku domácí hodinář, ale když v asii tak je to čína.

Říká ti něco 

Všeobecná diskuse
Diskuse o ostatních značkách, hodinkách, modelech atd.
Tam si můžeš ten svůj Biatec umístit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

to je gól! Sekce EU...já se snad...Takže když to vyrábím v EU tak tomu můžu dát nálepku domácí hodinář, ale když v asii tak je to čína.

Říká ti něco 

Všeobecná diskuse
Diskuse o ostatních značkách, hodinkách, modelech atd.
Tam si můžeš ten svůj Biatec umístit.

Drahý maxipejsku, doporučuji Ti si ještě jednou přečíst co jsem napsal, protož netuším na co reaguješ.

Nejsem si vědom toho, že bych psal něco o sekci EU, Ty to tam snad někde vidíš?

 

Cpát Biatec tam kam píšeš by bylo zbytečné komplikování věci, protože (pokud sis ještě nestačil všimnout)

je to zde na fóru členěno podle místa vzniku hodinek a české hodinky jsou zatím nejblíž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Co říká Meoris: 

Děkujeme Vám, že se zajímáte také o technickou stránku hodinek. Vývoj a design probíha v České republice stejně jako finální seřízení a kalibrace strojků. Pouzdra si dle našich požadavku vyrábíme v omezených sériích v dlouhodobě kooperující externí továrně v zahraničí, kde mají k dispozici nejmodernější technologie a výrobní procesy. Kalibry složitějších strojků Ronda, Seiko a Miyota na našich webových stránkach uvádíme v podrobnějším popisu hodinek v sekci "Návod". Když budete mít dotaz na konkrétní model hodinek a jeho kalibr strojku nebo nějaké jiné informace, kdykoli nám zavolejte a my Vám rádi dotazy zodpovíme! Hezký den :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZECH DESIGN - vymyšlené a namalované v ČR

CZECH MADE - neznám přesná pravidla, kolik % z hotového výrobku musí být vyrobeno v ČR

 

Jinak, ta silná slova o tom, že je hnusný fejk, protože pouzdro je vyrobeno v P.R.C. mě fakt baví...

 

post-33556-0-18680700-1470388439_thumb.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tam nedal smajlík, za mne myšleno jako sarkazmuz vůči těm, co tohle rčení s oblibou používají na cokoliv, co není originál rlx.

CZECH DESIGN - vymyšlené a namalované v ČR

CZECH MADE - neznám přesná pravidla, kolik % z hotového výrobku musí být vyrobeno v ČR

 

Jinak, ta silná slova o tom, že je hnusný fejk, protože pouzdro je vyrobeno v P.R.C. mě fakt baví...

 

attachicon.gifcased_china.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CZECH DESIGN - vymyšlené a namalované v ČR

CZECH MADE - neznám přesná pravidla, kolik % z hotového výrobku musí být vyrobeno v ČR

 

Jinak, ta silná slova o tom, že je hnusný fejk, protože pouzdro je vyrobeno v P.R.C. mě fakt baví...

 

attachicon.gifcased_china.gif

Já bych řek že 0% stačí to dovézt, tady poskládat a už je to czechmade.

Možná stačí jenom dát tah k pouzdru a je to.

Na stejný vlně jede třeba česká eta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...