Přejít na obsah

ze Života .....


Návštěvník YPO

Doporučené příspěvky

Sa YPO s cestujucimi zbytocne vybavujes, ja som pred rokmi zazil nieco hodne podobne a sofer vtedy deduska s udajne narazenym laktom odbavil v uplnej tichosti prstom ukazujucim na tabulku "cestujici je povinen:..." kde medzi ostatnymi dolezitymi vecami bolo aj cosi o drzani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

Jako malej jsem viděl u nás na čáře, jak chlapovi šalina ujela hlavu. Jak tam tak ležel, tak se mi vždycky vybaví ta jeho pěkná hnědá kožená aktovka. Ale moc mě to nepoznamenalo.

 

Pak mě jako malýho zavřel šalinář s bábovičkama v šalině a matku nenechal nastoupit a ujel. Běžela k příští zastávce stejně rychle jako šalina, občas i rychleji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:D

 

Upřímně doufám, že se YPO ve skutečnosti věnuje psaní a bus řídí jen kvůli kontaktu s lidmi a načerpání inspirace. Kratší literární útvary z něj lezou dokonalé, delší jsem neviděl, ale asi by to byl taky zážitek :D, a kdyby se rozhodl stvořit román, budu první, kdosi ho koupí. Snad by to nebylo takový maso jako od Ládi Klímů :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ypo ty jsi fakt poeta jak hrom. Tu knížku napiš, bude to paráda. Ideálně bys mi ji ještě moh podepsat s věnováním a já si ji pak zařadím do knihovničky mezi Gaimana a sbírku scénářů Hřbitovní kvítí divadelního spolku Puchmajer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...