Přejít na obsah

Longines ze starého trezoru


Povidláček

Doporučené příspěvky

Co si pamatuju z té exkurze, tak že říkala, že dnes už nikdo v těch knihách fyzicky nelistuje a že je mají všechny naskenované a digitalizované, proto to byl asi takový fofr a taky proto je tato služba zdarma. Na druhou stranu Omega, kde jsme se byli podívat taky, si za výcuc z archivu účtuje, protože pokud se nepletu, tam fakt nějaký nešťastník musí hledat růčo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nemáš mít hodinky od těchto pochybných firem :) Já když jsem zjišťoval historii starých doxa, tak si mě předalo asi 6 lidí. Všichni hrozně nápomocní a snažili se hledat v starých dokumentech atd.. sice neúspěšně, ale strašně vstřícné a příjemné chování...

doxa, doxa.. to si psal nekam do Pekingu,ne?:-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Dovolím si oprášit toto vlákno, protože mi došlo, že jsem se vlastně vůbec nepochlubil, že tento příběh nakonec pro mě přece jenom skončil šťastně, a že tyto Longines nakonec opravdu skončily v mojí sbírce. 

Před pár týdny za mnou přišel mámin přítel, že vyklízel nějaké staré věci a že narazil na tyhle hodinky, tak prý jestli je nechci. Podíval jsem se na něj stylem, jestli si náhodou nedělá prdel, protože mi je přece nabízel už před nějakými těmi čtyřmi lety, kdy jsem toto vlákno založil a nakonec usoudil, že si je nechá jako rodinnou památku. Tak jsem mu je lehce připomněl a že už mi je ukazoval a bavili jsme se o nich (dokonce jsem mu pak ještě k Vánocům sháněl ten extrakt z archivů).  On že je to možné, ale že se mu tam jen válí a fakt pro něj nic neznamenají... tak jsem si řekl, "šanci si je nechat jsi dostal", "hloupý kdo dává, hloupější kdo nebere" no a díky dávce štěstí a jeho skleróze už se holky válejí u mě v hodinkovnici :) Tak mám samozřejmě radost.... teď ještě z něj vyrazit ten extrakt :D který samozřejmě někam založil...

IMG_3918.thumb.JPG.97ddc598023ef40077a6b4c9450f32dd.JPG

IMG_3937.thumb.JPG.ec3d494891e78971fedbf7f9466813d5.JPG

IMG_3938.thumb.JPG.9b92001f94c2e1e8138a0139aecf9618.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...