Přejít na obsah

Ukaž svoje Laco


MejlaG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 500
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pokud by byl někdo zvyklý na přičáplé nožky, pak asi trčí. Ale vůbec mi to v nošení nevadí. Víc jsem z počátku bojoval se silnějším a tužším řemenem, kterému chvíli trvalo, než se na moji dost plochou ruku na bocích alespoň trochu přizpůsobil. Navíc mám raději volnější upnutí, což tomu moc nepomáhá. Ale zvykli jsme si a celkově se mi nosí velmi příjemně. Na silnější ruku by určitě padly líp než na moji, ale jinak spokojenost :)

 

post-14317-0-71367400-1475006358_thumb.jpg

 

post-14317-0-42453600-1475006372_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

B-Uhren od Laco se mi vždycky hrozně líbily- žádný okrasy navíc, prostě strohej design, i to pouzdro se mi pohledově líbí. Ale když jsem je dal na ruku, tak to prostě vůbec nešlo. A to jsem si je ještě zkoušel v době, kdy jsme se nebál hodinek 45 apod. Ty trčící nožky jsou dobrý tak pro bombometčíka s koženou bundou a nebo někoho s rukou 22+....ale je to škoda, doteď se mi dost líběj

 

Radik- jak nosíš prosím tě hodinky? Podle těch fotek to vypadá, že je máš skoro napůl cesty mezi zápěstím a loktem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík :) Tak tedy ještě jedna za denního světla.

 

 

Moc paradni foto i hodinky. Hezky to sem davajte ;) . Hodinky jsem zkousel na sve ruce a pokud by se ohnul remen, nemel bych problem.

DSCN3189.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty fotky dost zkreslujou. Nosím je (jako všechny ostatní) tak 2-3cm za kloubem zápěstí. Myslím, že u některých jsem to tu viděl ještě před kloubem, ale to nechápu, jak někdo snese. Prostě pocitově v pozici kde mi je to příjemný, kde mi nevadí v pohybu ruky, při mytí, atd...

 

 

B-Uhren od Laco se mi vždycky hrozně líbily- žádný okrasy navíc, prostě strohej design, i to pouzdro se mi pohledově líbí. Ale když jsem je dal na ruku, tak to prostě vůbec nešlo. A to jsem si je ještě zkoušel v době, kdy jsme se nebál hodinek 45 apod. Ty trčící nožky jsou dobrý tak pro bombometčíka s koženou bundou a nebo někoho s rukou 22+....ale je to škoda, doteď se mi dost líběj

 

Radik- jak nosíš prosím tě hodinky? Podle těch fotek to vypadá, že je máš skoro napůl cesty mezi zápěstím a loktem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...