Přejít na obsah

Ukaž svoje Laco


MejlaG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 499
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Měl bych dotaz na majitele Laco. Řek jsem si, že nutně potřebuju něco jako B-Uhr a jak jsem tak brouzdal a hledal, tak jsem si říkal, že by to měly být echt B-uhr, což myslím Laco splňuje nejlépe - manuální nátah, středová vteřinovka, strohý design bez nápisů. Nevím však jak bych dal ty odstátý nožičky co visí nad zápěstím, jak se stím žije? 

Pokud bych se přes to dostal, pak bych řešil asi ještě velikost zda 42mm Memmingen nebo 45mm Westerland... 

   
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Měl bych dotaz na majitele Laco. Řek jsem si, že nutně potřebuju něco jako B-Uhr a jak jsem tak brouzdal a hledal, tak jsem si říkal, že by to měly být echt B-uhr, což myslím Laco splňuje nejlépe - manuální nátah, středová vteřinovka, strohý design bez nápisů. Nevím však jak bych dal ty odstátý nožičky co visí nad zápěstím, jak se stím žije? 

Pokud bych se přes to dostal, pak bych řešil asi ještě velikost zda 42mm Memmingen nebo 45mm Westerland... 

   

 

- Za mě jsou rovné nožky, alespoň na 42 mm verzi, naprosto snesitelné a nosí se jako jiné hodinky s klasickým pouzdrem. Pokud nožky visí pouze nad zápěstím, je to OK, pokud by přečuhovaly přes ruku, volil bych asi menší průměr.

- Lumi je upřímně strašná, ale to už zaznělo. Hodinky mají ale pozitiva jinde.

- Přesnost 2801-2 je v dle mého v mezích, zatím cca +10 sekund za den

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapy, přesnost na hodinkach moc neresim :-) u těch nožek mi šlo spíš o estetično, asi to chce vidět na živo... Stejně asi tak dilema zda 42 či 45 bych chtělo rozhodnout po vyzkoušení. Normálně mám rád spíš menší hodinky, ale B-uhr je něco jineho :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...