Přejít na obsah

bicista

Členové_50
  • Příspěvky

    404
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli bicista

  • Datum narození 21.10.1975

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Seiko, Citizen, Casio ... prostě Japan

bicista's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. No v dobe kdy si psal tento post to zrovna opakovali
  2. Uznavam lidovou tvorivost, ale vetsinou se kuti, protoze dana vec nelze koupit je tezko sehnatelna, nebo velmi draha. Tudiz vec co kutim by po odecteni vlastniho casu mela vyjit vyrazne levneji a tady to moc smysl nedava. Jelikoz hotovy se da koupit od 1000,- napr.Versa Single Watch Winder i s podsvucenim a vystavite si ho designove kdekoliv.
  3. ja pouzil ohrev zapalovacem, a sek pak dolu krasne.
  4. Jeste k predchozimu, proto me mrzi, to ze elton muze krasne pouzivat dve znacky, pro me by bylo dobre kdyby pod znackou Prim delal lidove hodinky a pod znackou Elton at na to treba sazi diamanty a prodava luxus za ceny co neznaji hranic.
  5. To Karlos, myslim ze zakaznik co si chce koupit u Eltonu priliz nehleda a neporovna jinde. Proste je chce a je mu cena u zadku a nepremysli, ze za ty penize by dostal neco mnohem lepsiho.Lidi co maji na tyhle cenove kategorie u toho financne moc nepremysli, protoze si k nim snadno jeste koupi i treba svycary za stejnou cenu. Stejne jako ai jeden tyden vemou na ruku omegy a tak druhy tyden si vezmou primky. Pro ne je naopak dulezite, aby to bylo drahy, jinak by sami sobe delali ostudu kdyby mi mely hodinky za 10tis.
  6. To Karlos, myslim ze zakaznik co si chce koupit u Eltonu priliz nehleda a neporovna jinde. Proste je chce a je mu cena u zadku a nepremysli, ze za ty penize by dostal neco mnohem lepsiho.Lidi co maji na tyhle cenove kategorie u toho financne moc nepremysli, protoze si k nim snadno jeste koupi i treba svycary za stejnou cenu. Stejne jako ai jeden tyden vemou na ruku omegy a tak druhy tyden si vezmou primky. Pro ne je naopak dulezite, aby to bylo drahy, jinak by sami sobe delali ostudu kdyby mi mely hodinky za 10tis.
  7. pbed : ted slo o soudni spor o logo. O nic dalsiho. Pokud nikdo nema prava na design nekterych hodinek, tak si kazdej dalsi muze legalne kopirovat podle mne co chce, treba i s jinym logem i pod jinou zmackou. Nikde stale neni receno ze MPM nemuze delat primky treba s vlastnim logem Prim. Nevim jak jsou na tom prava ke zmacce a nazvu jak o co slo presne zda jen logo nebo i o nazev. Elton mi na FB odpovedel, ze MPM nema prava uzivat nazev Prim v jekekoliv podobe na naramkovych hodinkach. Ale to nevim jestli je pravda nebo jen vykladad PR na venek. Tech pravd a lzi na venek jsme si poslechli dost, takze kde je pravda vi jen oni sami.
  8. Zeptam se a jak je to potom se sestavenim hodinek po prechromavani ? neni pak problem ? preci jenom vrstva chromu zasadne zmeni rozmery. Pujde tam dynko ? pujde tam sklo, rafek kolem skla, luneta atp ? kdyz ke sroubovaci dynko ? co zavit v pouzdre ?
  9. Co vlastne ochrana znamka nazvu prim ?? ta patri tedy komu ?? kdo smi tak hodinky pod timto nazvem vyrabet ? i kdyby si pouzil logo treba jine nez o ktere se soudilo ? Nikde napadlo o jaky typ loga slo. Takze jak to je ??? muze tedy MPM pouzivat bochankove logo ale nesmi pouzivat to rovne ? atp. jsem z to vlaste ve vysledku zmateny objasni mi to nekdo ?
  10. Myslim. ze za tyden budem vedet komu rikat podle soudu Prim
  11. Neni zalobce neni soudce. Doma muzes mit kopii z ceho chces, bez ohledu na jakekoliv pravo. Pokud te nekdo nepraskne nemusis si lamat hlavu s pragrafama. Pokud to nikde neventilujes, nikde nesdilis, nikde kopie neprodavas je kazdemu a melo byt kazdemu sumak co mas doma. Jestli si neco pukcim v knihove nebo cd z pujcovny udelam si z toho kopii je to moje vec a vim o tom jen ja, a jee to jen kazdeho moralni pristup. Ale asi se to tezko nekdo dozvi pokud to nekde nevybleju. A nemam rad hrani si na moralku, jako kazdej si v zivote z neceho udelal kopii, stahuje si hudbu, pouziva nelagalne sw atp. Tohle moralizovani mam fakt nejradeji Myim ze u audiovigualni dila muzete pouzit max 8 vterin. Tak stejne si myslim ze muzete ukazat i ukazku z knihy. Pokud u toho bude z jake knihy to je a nebudete vystavovat ukazku jako vlastni dilo. Stejne jako u pisemnych praci musite citovat z jakeho zdroje je to.
  12. Je to asi jako pes se nazral a koza zustala cela, lidi maji radi pruhled, no a asi takova krasa ta myiota neni, rotor asi nebude zdobenej ani za ty prachy, tak aby ten obyc strojek zas tak videt nebyl tak na sklo dali lva braniciho se kochat strojkem.
  13. uz se ma ni chystam do knihovny k zapujceni.
  14. Ziskovost mohli udelat snadno, udrzet Prim v tradici jaky tu byl, tj pro kazdeho a ne se znazit ze dne na den z primu etalon luxusu za desitky tisic za hodinky. Na to cechacek krom te 1000covky nadsencu neni zvedavej. Ten etalon meli vedle toho budovat, a mit dve znacky, obyc prim a pak treba Prim Elton, nebo prim manufactured atp. Stejne jako ma urcite rady treba seiko. Ale hrat si tu najednou na rolexky bez nejake vytribene minulosti ktera by tomu dala punc luxusu je podle me dost spatnej podnikatelskej zamer. Takovej mpm ma obrat 2x vetsi nez Elton
×
×
  • Vytvořit...