Přejít na obsah

eskimak

Členové_50
  • Příspěvky

    5 431
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Bratislava
  • Fanoušek značky

Návštěvy profilu

12 212 zobrazení profilu

eskimak's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

  1. Up. Nieco prebehlo, ale hotovo nieje. 3.300€
  2. Predam Ulysse Nardin Maxi Marine Diver 263-33. Kupene koncom roka 2019 na Chrono24 (Luxury Time). V maji 2022 boli na generalke u PANA hodinara Tomasa Sinala kedze sa zastavovali, po generalke dostali na funkcnost 2 roky zaruku, su teda u neho v zaruke do 05/2024. K tomuto dolozim potvrdenie. Boli aj citlivo prelestene. V ramci generalky vymenena kotva a zotrvacka, stare diely prilozim. Hodinky su funkcne v bezchybnom stave. Vizualne sa najdu vlasocnice z kancldajvingu, nic co by neslo rozlestit :). Hodinky som kupil na kovovom tahu, aktualne nastaveny na moju velku tlapu (19cm), pridam k nim este 3 dokupovane dieliky. K hodinkam dam gratis gumeny remen (aftermarket). Pozor - u spony a kovovych dielikov ku gumenemu remenu si niesom isty originalitou. Remen aj s kovovymi castami som kupil pouzivany na ebay, nasledne som dokupil a vymenil gumu. Nikdy som sa ale nedopatral ci ostatne casti gumeneho remena (spona, kovove dieliky) su original alebo nie - bol som presvedceny ze kupujem original ale mam o tom pochybnosti. Ak to niekto vie z foto posudit, prosim napiste to do vlakna. V kazdom pripade na to upozornujem a celu gumu k hodinkam prikladam gratis. K hodinkam je dreveny box. Priemer 42,7mm (podla mna 43mm, ale vsade sa pise 42,7) Sucast ponuky je teda: - hodinky na original tahu (cca 19cm) - 3 dieliky do tahu - box - neoriginalna guma so sponou a kovovymi castami ktorych originalitu neviem posudit - potvrdenie o generalke od majstra Sinala z 05/2022 s 2 rocnou zarukou na strojcek Prevzatie Bratislava a okolie, bez problemov na trase Samorin - Devinska Nova Ves, ale vsetko je vecou dohody. Velmi preferujem osobne prevzatie, no po dohode si viem predstavit aj zaslanie kurierom/postou podla vasej volby, na vase naklady. Cena 3.400 Eurokorun. EDIT: preklepy
  3. Dakujem vam, niekedy velmi davno (takmer 20r dozadu) som to skusal s Fordom vo viacerych servisoch a nic. Odvtedy som to vzdy riesil cez znamych, no vw teraz neviem. Skusim, uvidim.
  4. Ahoj, neverim ze mi o cudzom aute povedia co sa s nim dialo.
  5. Skusim to este tu. Niekto kto by vedel pozriet servisnu historiu VW? Prisiel som o svoj kontakt (zmenil posobenie), potrebujem pomoct znamym vybrat auto. Dakujem vopred.
  6. Ahojte, je tu niekto schopny/ochotny pozriet podla VIN historiu jedneho VW? Moj kontakt uz nema tuto moznost. Vopred vdaka!
  7. Ja sa nestacim divit pani! Kde to sme? Ja som to riesil hodinkami s gravirovanim, a rovnako to riesit budem aj v buducnosti :D.
  8. Nebol si ty zaryty odporca 4x4? Alebo si to pletiem...?
×
×
  • Vytvořit...