Přejít na obsah

dzedek

Členové_50
  • Příspěvky

    94
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

dzedek's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. dzedek

    Quartzky???

    Jo na něco jsou quartzky super, mám dlouho sice Casia, ale aspoň nemusím měnit baterku a samy se seřizují, mám je asi 6 let, jsem zvědav, jak dlouho vydrží akumulátor ...
  2. Co víc dodat, toto je sice trošku delší, ale o to zábavnější čtení, mě to potěšilo, dík.
  3. dzedek

    casio ocw 520T

    Tady je návod v EN, podle tohoto lze vše pochopit, k hodinkám jsem měl český návod v papírové podobě, ale byl velmi chaotický a ztratil jsem jej... OCW návod
  4. Jeden čas jsem preferoval quartz, rádiem řízené hodinky atd, pak ve mě cosi přeplo a nyní preferuji pouze automaty...prostě k Breitling mě tak nějak quartz "nesedí".
  5. Přesně tak, nevím proč, ale to GMT mě tam vysloveně vadí..
  6. ...ještě bych upřesnil zadat dotaz do vyhledavače "Prim sport prodám" do google,v seznamu výsledky nic moc
  7. Tohoto prodejce doporučuji každému.Sice mě winder odešel,ale reklamace byla absolutně bez problému, takže jsem velmi spokojen.
  8. dzedek

    Heuer

    Tak to je nářez ! Ani jsem netušil, že taky dělali digi, pro mě asi největší zajímavost je použití dvou displejů-klasický a led: chrono/split
  9. Dobrý výběr, zejména cena je super za tyto chronografy, opravdu se moc rozmlouvat nedají.
  10. Já rozhodně doporučuji origo Canon 60/2.8, protože je vyrobený specielně pro APS-C senzor, je to makroobjektiv a je taktéž velmi vhodný na portréty.Objektiv je velmi ostrý.Doporučuji přečíst zde link: macro objektiv 60/2.8 a zde makro hodinek: makro
  11. Opravdu mega hustej kousek ...asi to budou moje definitivní ho dinky
  12. Taky to nechápu,padělají se dokonce i Casia: Casio fake
  13. dzedek

    Bethge & Söhne vs Laco

    Za mě Laco, nemají ale datum.
  14. Neopravoval bych je, vzpomněl jsem si: babička mohla koupit mercedes benz 500 slk v plné výbavě, kůže atd., nakonec z koupě sešlo, protože neměla peníze ...
×
×
  • Vytvořit...