Přejít na obsah

norbu

Členové_50
  • Příspěvky

    69
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli norbu

  • Datum narození 27.6.1975

Contact Methods

  • MSN
    mám
  • Website URL
    http://mám
  • ICQ
    249929492
  • Jabber
    mám
  • Skype
    norbulinka

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    nedaleko Kokořína
  • Fanoušek značky
    Seiko

norbu's Achievements

Pokročilejší začátečník

Pokročilejší začátečník (3/8)

  1. Trochu to tu osvěžím ... poslední roky jsem nakupovat spíše na cestách, udělal jsem doma blbou zkušenost a na hodně let mě to odradilo, ale vzhledem k uzávěře jsem zkusil Chronoshop a veliká spokojenost. Objednal jsem omylem něco jiného, paní Veronika bez problému nabídla výměnu a za pár minut jsme měli hotovo. Fakt super jednání! Díky foru za reference, všem doporučuji a držím Chronoshopu palce, určitě se vrátím
  2. Je to sice mirne off topic, ale nechtel jsem kvuli tomu zakladat nove vlakno: Vacheron Constantin za super cenu na aukru aukro link Co je na tom zvlastni, ze ten clovek priznava, ze je to fake a presto ho aukro nesmazne? Nerozumim...to nato tak kaslou? Nejdrsnejsi mi prijde, ze tam jeste pouziva link na chronomag jako podpurny argument pro prodej
  3. Nekde jsem narazil na "navod" pro kaliber "6R15" v pdf, nekomu by se to mohlo hodit :-) viz attach. SEIKO_6R15_0405.pdf
  4. norbu

    Sraz Chronomagu - Praha

    Tak sem bych se dostal i bez volantu, takze pokud by to vyslo, rad se pridam
  5. Sice trochu opozdene... ale diky, hezka recenze... Dneska jsem (asi u stejneho prodejce) zkusil stesti. Vybral jsem take "asijsky" model, libi se mi vice nez "US" , ale to je subjektivni zalezitost. uvidime jak to dopadne :-)
  6. Ono je to podle meho tak, ze ty co nemas doma Ti prijdou lepsi Dobre by se to ukazalo, kdybychom si je na par dni prohodili ... to by bylo narikani edit:porad se s tim uzim pracovat :-)nejak neumim vicenasonbnou citaci, achjo
  7. Jsou fakt super, porad mne to jeste nepustilo :-) Faktem ale je, ze koukam po dalsich...pravda neco jineho zase, ale uz mam choutky, takze jedine asi nezustanou
  8. norbu

    SEIKO 5 SPORTS ATLAS

    To rozhodne neni spravne...vratil bych je, lezlo by mi to na nervy kazdy dalsi den To je pech
  9. Krasna prace, staly by za hrich A ted vazne ... nic Te k tomu netlaci, nepotrebujes je ... bez se na chvily proskocit nekam do prirody, vrat se za den a osm hodin a je to za Tebou Mozna bychom meli zalozit neco jako anonymous chronomagors, nebo tak neco
  10. Proc ja jsem se lepe neucil, ach jo...za tohle by mne doma prerazili, ale je to nadhera a mohu li soudit i ta cena je dobra dle pana google
  11. No, to je prave to dilema...sahat do v podstate novych hodinek a nebo pockat az je krapnu... Ja asi pockam az je krapnu, ale mrknu se na ceny co tam ma a jak rikas, neni mozna od veci koupit si sklicko do zasoby, nejspise se nezkazi Krome toho, jak se znam tak prvni sram na sebe neda dlouho cekat, to bych je musel nechat doma v krabici diky za link jojo, krize to je previt , kde na to ma clovek porad brat edit:mazal jsem zase mezery, ach jo...mam to nejake rozbite :-)
  12. norbu

    Seiko SNDA13

    Ja mam Seika hodne rad, ale tohle mi prijde uz trochu moc prekombinovane. Ta korunka pomerne dost vycniva a chrono v kombinaci s divers? ale jsou to mackove, to zase jo...mam stejne velkou ruku jako ty a trochu bych se bal tech 46mm resp 49mm
  13. Uz jsem to psal i jinde, zlobi mne formatovani v browseru a prispevky jsou potom divne roztazene, nebude se to opakovat sorry
×
×
  • Vytvořit...