Přejít na obsah

Pege1012

Členové_50
  • Příspěvky

    1 094
  • Registrace

  • Přítomen

5 sledujících

O uživateli Pege1012

  • Datum narození 12.6.1960

Contact Methods

  • Website URL
    http://
  • ICQ
    0

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Ostrava

Návštěvy profilu

10 729 zobrazení profilu

Pege1012's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

  1. A co třeba zkusit amazon de? https://www.amazon.de/-/cs/dp/B00KGXOA8E/ref=sr_1_10?crid=3R0NRHEVVIL86&dib=eyJ2IjoiMSJ9.GELontpB66vdc94E5IXH5_DAc5KEFUEHpgWuAn93dCvCGjYhzCSWFylMcgKtNLWXnXCNRafUtXCsuyJuDmb4cCLNeM5Kg1y-OAjyH_eHuLdqvRxaqguk9xMQoxPNc9WzhKFKyQK4GX4gt5d-x70_OYYfABzQhWYtoNfhT1BZIbA1_dCZNOLFdG-bZ86nEOHTYqNzYxQMYOFLhto1TRGRKtAJCZ2v8olc8J_ziEFqbr2pvjVnUVWLlZ_U4-69DLy7Avfn_4Iz9CTiy6Vvo1vtn0Y2NNiIlTtHij6Elo_Y1T4.x8UWA98buHCl2BOrXlM8xYiZ9y7JUv-0QS5EZVnz76w&dib_tag=se&keywords=Speick+Original+Deo&qid=1709730798&sprefix=speick+original+deo%2Caps%2C167&sr=8-10
  2. Zkusím to načíst, měl jsem za to, že tohle je záležitost pro jablka (tedy Apple) zařízení. Každopádně díky moc
  3. Ahoj a díky, sice to v podstatě nic nezodpovědělo, jenom že přes bluetooth ano. Mně jde spíše o možnost připojení přes WiFi. Jestli třeba jde hudbu streamovat z R7 přes Roon, který R7 má funkční. Ale i tak díky moc za případné další odpověďi.
  4. Taky jdu kolem a chtěl bych jednu radu. Koupil jsem na poslech jako přehrávač novinku Fiio R7. Poslouchám z ní do sluchátek a mám připojený SSD externí disk 4 TB s muzikou. A teď uvažuji koupit nějaké bedýnky pro poslech. Fio sice vyrábí aktivní reproduktory SP3, ale ty nemají lineární vstup, ani nejsou bezdrátové. Anebo mám možnost koupit bezdrátové KEF LSX za dobrou cenu a tak se ptám zda a jak tohle propojit bezdrátově, pokud bych je postavil na druhý konec obýváku. Cca 4 metry od zdroje. Díky moc za případné rady.
  5. Je mi potěšením mít tu čest založit tohle vlákno a psát první hodnocení Honzovi. Musím ocenit to, že bez problému zaplatil za hodinky předem a nevadilo mu počkat týden a něco nežli se k němu hodinky dostaly. Jinak domluva super a slušné a vstřícné jednání. Proto mohu jen doporučit a budu se zase někdy těšit, že se potkáme při dalším obchůdku.
  6. S Honzou vše na nejlepším pořádku, příjemný chlapík a opravdu jej jenom doporučuji.
  7. Pánové, pokud máte někdo doma Oris 41,5 a máte útlou ruku a víte, že je už nebudete prodávat nikdy (jako by to chronomagor věděl někdy na 100% ) Prostě mne zase moc škrtí a tak bych koupil jeden dílek k tahu navíc, nebo klidně i dva. Nemáte někdo????
  8. Pánové, což mi připomíná. Mám už jen cca 25 ml Nishane Pachuli Kozha a vzhledem k tomu, že je všude nedostupný, tak pokud by se někdo chtěl zbavit, třeba i použitého tak prosím pošlete soukromou zprávu. Případě může být i LV Ombre Nomade, ten bych nakoupil i pro známého, moc mu voní. Díky moc
  9. Ještě jsi zapomněl, a po něm občas opravdu brečím steskem pánské Edp Opium od YsL. Zatím jsem nikdy nenašel něco, co by mi ho připomnělo.
  10. Nojo, no. Koukám, vkus máme hodně podobný se spoustou z Vás. Moje top jsou LV Ombre Nomade, Amouage Interlude Black Iris, Nishane Pachulí Kozha, Siuede Safrane, Potřebuji aby vůně vydržela fakt dlouho a nevadí, že každý den používám jinou. Ale třeba používám i od Forda Fucking Fabulous, nebo od Christiana X men. Okolí si už prostě zvyklo. A v kanclu sedím naštěstí sám. Tož asi tak.
  11. To je nám moc líto, máme tu naši 13 let a také se hrozíme toho až to přijde. Držte se.
  12. Rychlá domluva a platba, mohu jenom doporučit.
  13. Už jsem přečetl manual, je to přesně naopak, ve směru hodinových ručiček natahuji.
  14. děkuji moc, asi ano, takže ruční nátah proti směru hodinové ručičky?
  15. Já ho nedával do winderu a myslím, že pokud hodinky nesundávám, měly by si na ruce utvořit dostatečnou rezervu nátahu. Takto jsem to myslel z dotazem. Že se mi po 10 dnech nošení na ruce uprostřed noci zastavily.
×
×
  • Vytvořit...