Přejít na obsah

Majklík

Členové
  • Příspěvky

    9
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Majklík

  • Datum narození 20.7.1965

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Praha
  • Fanoušek značky
    Omega,Tissot,Seiko,Prim

Contact Methods

  • Skype
    michael650720

Majklík's Achievements

Začátečník

Začátečník (2/8)

  1. Majklík

    Tissot T775 titan

    To ano a ani mi nevadí, že jsou pouze matné. Jinak titan vypadá vzhledově pěkně a je lehký, ale proti nerezové oceli je dost náchylný na ty drobné vrypy a vlásečnice, způsobené nošením :-( A safírové sklo se opravdu vyplatí, není na něm dodnes ani škrábanec.
  2. Majklík

    Tissot T775 titan

    Po přeleštění už je asi rok sem tam nosím, takže na nich jsou už zase vidět drobná poškození, ale pořád vypadají pěkně..Jinak hodinář Wildt, Praha 5. Opravdu s ním mám dlouholeté a jen ty nejlepší zkušenosti.
  3. Majklík

    Tissot T775 titan

    Dlouho jsem tu nebyl, děkuji všem za podnětné příspěvky..Hodinky stále mám a nakonec mi je přeleštil jeden šikovný hodinář z Prahy 5. Ale jen na mat, nicméně bylo to za hubičku..
  4. Majklík

    Tissot T775 titan

    Děkuji za typ, pokud službu využiji, určitě dám vědět
  5. Majklík

    Tissot T775 titan

    OK. Zkusím nejdříve svoji šikovnost a pak se uvidí, zda budu potřebovat pomoc někoho jiného. Každopádně díky za radu a snahu
  6. Majklík

    Tissot T775 titan

    Děkuji za rychlou radu, obávám se však, že na to nemám dost zručnosti a trpělivosti. V tahu jsou v článcích malé zapuštěné leštěné plošky, zbytek článků je v matu..Uvítal bych možná radši kontakt na nějakého zručného mechanika-obráběče kovů nebo hodináře..Nevíte o někom?
  7. Ahoj příznivci značky, vlastním asi 6 let quartzové Tissoty T 775 s chronografem, safírové sklo, vodotěsnost 100 m, celotitanové provedení pouzdra a tahu. Hodinky slouží perfektně svému účelu, ale denní používání je na nich již dost vidět. Provedení je kombinace broušeného a leštěného kovu a pouzdro i tah jsou již na můj vkus dost poškrábané. Lze je zrenovovat a pokud ano, nevíte kde? Děkuji za jakoukoli radu.
  8. Ahoj, jmenuji se Majklík. Hodinky prozatím nesbírám ani neopravuji, ale odivuji je a rád si o nich čtu v časopisech a třeba ve vašem fóru. K této zálibě mě přivedl táta, který je sbíral a opravoval a nadšeně o nich diskutoval s dalšími sběrateli,hodináři nebo i se mnou, ačkoli jsem víceméně laik. Bohužel se rozhodl, že už ho to na tomto světě nebaví a tak nám tu zanechal desítky hodinek Prim a mechanické hodinky dalších značek, většinou s automatickým nátahem. Primky plánuji prodat, ale automaty si nechám a možná je začnu sbírat. Každopádně, časem bych je postupně vyfotil a budu rád, když mi napíšete svoje názory, hlavně na stáří, kvalitu dané firmy, možnost ev. renovace či sběratelskou hodnotu. Vaše stránky se mi líbí a jsem rád, že v dnešní době, která je zaplavená převážně quatrzovými strojky, takové existují vč. nadšenců, kteří do nich píší. Srdečně všechny zdravím!
×
×
  • Vytvořit...