Přejít na obsah

solidus

Členové_50
  • Příspěvky

    575
  • Registrace

  • Přítomen

4 sledující

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    severní Čechy, uhlí a tak...
  • Fanoušek značky
    Tudor, Oris, Mido, Longines, ...

Návštěvy profilu

7 187 zobrazení profilu

solidus's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Ty jo, nechci moralizovat, taky jsem nějaký Steeldive měl, ale tohle je už trošku moc, ne?
  2. Velice vstřícné jednání a ochota, k tomu rychlé odeslání. Díky!!
  3. Velmi vstricne jednani, stav hodinek dle popisu, ihned poslano, za me perfektni!
  4. Ahojte, potřebuji do konce měsíce koupit pro partnerku naftové auto kvůli změně práce a dennímu nájezdu cca 180-200km. Protože s tímhle nájezdem to bude mít za dva roky o 100tis km víc, chtěl bych nájezd někde do cca 125 000km, ať je to pak ještě prodejné. Na značce až tak nezáleží, 5 dveří (na konkrétní variantě karoserie také až tak nesejde), r.v. 2014+, automatická klima, vyhřívané sedačky vpředu, alespoň parkovací senzory zadní. Výkonově alespoň 70kW+. Zbytek není úplně podstatný. Cenově do 200tis Kč. Co jsem koukal a byli jsme se podívat, v pohodě Focusy, Astry, Hjondé, Kia, Golf, atd. Je docela na výběr. Z některých parametrů se případně dá o něco málo ustoupit. Když tak SZ. Pokud by to opravdu stálo za to, dá se budget někam pošoupnout, ale přijde nám to zbytečné. díííík
  5. solidus

    Tudor Pelagos Blue

    Protoze ho tam nevidim, ani kdyz opravdu moc chci. Ukazana plati, tak prosim …
  6. Rychlá domluva, velice slušné a vstřícné jednání. Pavel je skutečný gentleman a byla radost s ním obchodovat ... jen to pár let trvalo, než jsem ho na tenhle kousek ukecal
  7. Kolegove, nevali se nekomu doma zbytecne vyse uvedene hodinky? Dekuji
  8. Neudelame nejaky chrono-moto sraz? Jinak ja mam letos uz 1200km, loni jsem poridil Bonnevilla T120 na Ohlinsech s Brembo brzdama, takovej skoro Thruxton a strasne me tohle oldschool “zavodni” pojezdeni bavi
  9. Tak to tys mi je vyfoukl v inzerci! Očekávám SZ s nabídkou ceny na prodej
  10. V mém případě to byl poslední kus. Ten, co jsem postoval, tak je taky asi poslední. Hodně mě ty Hydrosub berou, ale dost jsem se vystřílel, tak jsem myslel, že se jich někdo ujme
  11. Za mě fakt bezkonkurenční cena, asi poslední kus. Bral jsem něco jiného a vše ok. https://www.chrono24.cz/edox/montre-hydrosub-automatique-80128-3nbm-nib--id26505404.htm
  12. solidus

    Seiko Samurai

    Vybírám samuraie na lítačku. Nejvíc bych teda bral staré bílé, ale buď nejsou, nebo je stav horší, než bych akceptoval. Kingy mi přijdou všechny nějak moc lesklé i když Dark Manta jsou luxusní. Nebo dát přednost klasickým s plechovou vložkou lunety, které působí víc toolově? Volil bych nejspíš pepsi nebo ty s šedou vložkou (nemyslím Grey dawn) ... hm ...
  13. Příjemná komunikace, vše velmi rychle vyřešeno.
  14. Uznávám, že jsem indicií poskytl málo a jestli má vůbec cenu v tomhle vlákně pokračovat. Je to důsledkem čistě toho, že si mi toho líbí hodně a člověk nemůže mít vše. Současně s tím objevuje další a další hodinky, které se zdají zajímavé a putují na wish list. Vím, že to všichni znáte. A protože to bude proces nákupů a prodejů, budu preferovat dobrý kup z inzerce nebo chrono24, jinak na tom prodělám gatě Chief má pravdu, že posun do vyšší levelu "protože můžu" nemusí nutně přinést více radost a zároveň vede ke zbytečnému prodeji jiných kousků. Abych jen neblábolil. Jiskra přeskočila s Longines Spirit Zulu zelená/zlatá.
×
×
  • Vytvořit...