Přejít na obsah

Venceremos1

Členové
  • Příspěvky

    1
  • Registrace

  • Přítomen

2 sledující

O uživateli Venceremos1

  • Datum narození 1.1.1985

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Slovensko
  • Fanoušek značky
    vladimir.jagrik@gmail.com

Návštěvy profilu

8 864 zobrazení profilu

Venceremos1's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Stále platné, ak chcete do vianoc, posledná šanca odoslania je ráno a teda musím to do večera vedieť. Aby som zabalil a dal do Packety. Inak až medzi sviatkami. Idem na dovolenku. 85 Eur v rámci poštovného za kovovú limitku v zlatej povrchovej úprave...
  2. Ponúkam nové, nikdy nenosené G-Shock hodinky v kovovej úprave. Hodia sa skvele aj k obleku, ak ste fanúšikom digitáliek ako aj ja. Komplet doklady a balenie. NOVÉ! Poštovné 3e/75Kč cez Packet-u. Cena hodiniek - 90e/2200Kč Platba na SK účet vopred pomocou IBAN. Casio G-Shock | TIMESTORE.SK
  3. Pre číslo 2. nová cena 55 Eur/1350 Kč a poštovné ZADARMO cez Packetu na výdajňu.
  4. Ahojte, číslo 1. a 3. predané, resp. čakám na úhradu. Pre číslo 2. dávam po novom poštovné ZADARMO cez Packetu na výdajňu.
  5. Ponúkam zo svojej zbierky G-SHOCK nejaké kúsky. Jedna limitka a dve sériovky. Ceny si predstavujem: 1. 3950 Kč/160E; 2. 1500 Kč/60E; 3. 2100 Kč/85E; Poštovné - PACKETA výdajné miesta. +75Kč/3 Eur. Predávam podľa poradia. Platby na Slovenský účet pomocou IBAN. Platba na Pay Pal možná ale s +7% celkovej sumy z dôvodu poplatkov. Na úhradu dávam 1 deň od zaslania údajov, inak idem na ďalšieho v poradí. Posielam na druhý deň od pripísania peňazí na účet. Na ponuky výmeny, ponuky nižšej ceny a podobne - NEREAGUJEM. POZRITE SI MOJE HODNOTENIE NA CHRONOMAG: 1. Casio G-Shock Kashiwa Sato Limited Edition DWE-5600KS-7ER Casio G-Shock Kashiwa Sato Limited Edition | Hodinky Koscom (hodinky-koscom.cz) ZBERATEĽSKÝ KÚSOK. Limitovaná edícia z roku 2021 Kashiwa Sato, jedná sa o hodinky s kompletom a pomôckami na výmenu remienkov a obalu hodiniek. Celkovo 3 farebné kombinácie, ktoré sa dajú aj vzájomne kombinovať a vytvárať stále nový dizajn. Nikdy nenosené hodinky, kompletné balenie. VHODNÉ aj ako darček. + doklady k hodinkám. 2. G-SHOCK DW-5900TS-1ER DW-5900TS-1 | CASIO Nové hodinky! Nenosené, komplet balenie s dokladmi. 3. G-SHOCK GA-2200MFR-5AER G-Shock Mystic Forest Nové hodinky! Komplet balenie s dokladmi. CASIO G-SHOCK ORIGINAL CARBON CORE GUARD GA-2200MFR-5AER MYSTIC FOREST SERIES | Presinsky.sk
  6. Venceremos1

    GA-2100-1A1ER

    Ale práveže by mal.... ja to samozrejme odsudzujem a pevne verím, že sú natoľko rozoznateľné a nekvalitné, že si to ľudia rozmyslia do budúcna. Len ma práve zqujíma do akej miery sú nepodareným alebo podareným FAKE.
  7. Venceremos1

    GA-2100-1A1ER

    Celkom ma serie, že sa na trh dostavajú napodobeniny 2100ky. Je toho plný Ebay. Má to niemto? Sú k tomu doklady, krabička a podobne? Vie to niekto porpvnať s origo???
  8. Už týždeň bez zmeny na ruke to je asi životný rekord u mňa Veľmi sa im podarili. Je pravda, že potrebovali by lepšie podsvietenie na večer. V tme je to fajn, ale ak je ešte len šero, horšie vidieť čas.
×
×
  • Vytvořit...