Přejít na obsah

edgar_23

Členové_50
  • Příspěvky

    460
  • Registrace

  • Přítomen

6 sledujících

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

edgar_23's Achievements

Závislák

Závislák (6/8)

  1. Rezervace do 23:59
  2. Mám na prodej Hamiltony H776160, komplet balení, na papírech razítko bez datumu prodeje. Plna délku tahu. Dodělaný antireflex na sklíčku. Stav perfektní - 95-98% Cena 24 000,- včetně pošty
  3. Panove potrebuji radu, potrebuji v dokumentu pages nastavit datum, ale samozrejme aby se menilo aktualne samo. Kdyz dam vlozit datum tak se neaktualizuje dle kalendare. Pomuze nekdo? diky
  4. Vse bez problemu a rychla platba, diky
  5. Co tento neuron? https://www.canyon.com/cs/mtb/neuron/neuron-al-7-9.html Osazeni teda spis slx, ale jinak mi prijde ok
  6. Diky za tipy, ten Canyon je taky dobrej, ale spis model Nauron. Jak to vlastne s Canyonem je? Kolo prijde v krabici a je potreba cele slozit? Ten Radon se da koupit nekde v CR? diky
  7. Ty cyklostezky jsem bral fakt spis jako vyjimku nebo proste kdybych mel jet na pohodu nekde s pritelkyni prave po asfaltu tak aby to nebylo utrpeni. Jinak planuju spis les, to me bavi urcite vic
  8. Jinak ted mam obyc HT 26, poznam, alespon zmenu k lepsimu, kdyz pujdu "jen" do 27,5?
  9. Akorat se bojim, ze toho moc nekde pred kramem na 50m nezjistim co mi sedne vice. Co me stve, ze o dost vetsi vyber je v 27,5. At teda zbytecne neutracim tak treba toto se mi moc libi http://www.cyklonemcik.cz/zbozi/kolo-focus-spine-ltd-20g-2016
  10. Spis porad premyslim o te velikosti jestli tu 29 nebo by byla 27,5 ok... je to opravdu velky rozdil? diky
  11. Rekreacni, ale zase ne duchodce. Rad se svezu lesem, nekdy i nejakej singletrack. Rekreacni myslim, ze nemam ambice nekde honit cas a zkouset extrem sjezdy...
  12. Ano, urcite priznavam, ze kolo nevyuziju na 100% jeho moznosti a schopnosti. Spis si rikam, ze priplatim na zacatek pro vetsi vydrz komponentu a spolehlivost. Hledam trailove kolo idealne zdvih 120 max 130, spis 29 kola, kdyz bude cena okolo 60 tak bych ho proste chtel uz na xt. Jinak zadny extra pozadavky nemam. Ano kolo se mi musi libit, kdyz koupim kolo za 60 tak nechci abych byl pokazdy nas*anej, kdyz ho uvidim, protoze ma takovou a takovou barvu...
  13. Hele, rekneme bezny jezdeni po lese, prejezdy po asfaltu atd. hledam spis univerzal, nejsem zadnej profik. O to XT mi spis jde, jako, ze kdyz chci dat za kolo tech treba 60 tak uz bych to rad mel na xt. Pokud tady nekoho pohorsujou moje dotazy tak se omlouvam a nebudu to tady resit. Kupuju si kolo pro sebe, ne abych nekomu vypravel jaky je osazeni a podobny keci... Jsem normalni rekreacni jezdec
  14. Diky za rady a tipy. Cim vic hledam tak to je tezsi, znacek a moznosti je fakt spousta. Hlavni parametr je asi osazeni XT, zdvihy 120-130mm, musi se me taky libit, at mam z toho biku mam radost. Hodne se mi libi Ghost, narazil jsem na tuhle prekopavku a prijde mi to celkem ok http://www.cyklonemcik.cz/zbozi/jizdni-kolo-ghost-amr-2-xt-8000-11-2016 co myslite? Ted jsem jeste narazil na Cube a asi taky dobry...
×
×
  • Vytvořit...