Přejít na obsah

distar

Členové_50
  • Příspěvky

    130
  • Registrace

  • Přítomen

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Bydlí
    Na Moravě
  • Fanoušek značky
    IWC, Omega

Návštěvy profilu

4 217 zobrazení profilu

distar's Achievements

Kandidát závislosti

Kandidát závislosti (5/8)

  1. UP Pokud má někdo nějaký nápad, dejte vědět do PM. Výměna možná pouze za 47mm. Zkoriguju na 139.999,- Kč
  2. Ahoj vespolek, nabídnu fajn bílé Bambina původně koupené na jednu společenskou akci, ale od té doby nevyužité. Kompletní originální balení, koupeno 1/2024 v CZ, záruka do 1/2026. Bezvadný stav, 2 řemeny. - vlastní automatický pohon Orient F6722, 22 kamenů - rezerva chodu 40h - 40,5mm průměr pouzdra bez korunky - výška 11,8 mm - klenuté minerální sklíčko - lug distanc 21mm - datum Cena: 4200,-Kč
  3. Zdravím, nabídnu velmi pěkné titanové PAMy s čokoládovým ciferníkem.. Základní údaje: - velikost pouzdra 44mm - pouzdro broušené, luneta leštěná - vodotěsné 300m - průhled na automatický Inhouse strojek cal.P.9010, 31 kamenů - safírové sklíčko nahoře i dole - rozteč 24mm Kompletní originální balení z roku 2020 se zárukou Panerei do 2028, kupováno v butiku v Itálii. Perfektní stav, pouze na lunetě sotva viditelné mikro vlásečnice, safíry a pouzdro jako nové. V balení originální kožený řemen a originální hnědý rubber, stickers, visačky, brožury, karta, nářadí, všechny krabice a přidám i nějaké další bespoke řemenivo.. Cena: 145.000,-Kč
  4. Jarní vibes “volantofka”
  5. Vypadají skvěle V sobotu jsem byl u Dušáka a bohužel na prodejně neměl. Jak máš silné zápěstí? Mám ruku 21cm a těch 40mm je potřeba vyzkoušet. Tobě sedí pěkně
  6. S Jirkou další jedničkový obchod. Vše bleskově dodáno. Díky, je skvělý
  7. Komunikace s Víťou na jedničku Ještě jednou díky za bleskový obchod
  8. @subtitles017 S Davidem příjemný obchod s bleskurychlou platbou a domluvou. Bezva
  9. V-day…a po čase zas ve stáji
  10. S Radkem rychlá a věcná domluva. I když jsem se bál zaslání přes ČP, hodinky dorazily pečlivě zabalené a v naprostém pořádku Díky a kdykoli zase
  11. Jedním slovem: D O K O N A L O S T. Od první zprávy přes jednání až po kafe, vše na jedničku. Díky Péťo za obchod Lidi jako Ty vyvažovat zlatem
  12. Obchod proběhl na jedničku, díky a doporučuju
×
×
  • Vytvořit...