Přejít na obsah

Brownicek

Členové_50
  • Příspěvky

    118
  • Registrace

  • Přítomen

O uživateli Brownicek

  • Datum narození 9.8.1988

Profile Information

  • Pohlaví
    Muž
  • Fanoušek značky
    Blancpain, Omega, Perrelet, Eterna, Oris, Maurice Lacroix,

Návštěvy profilu

4 662 zobrazení profilu

Brownicek's Achievements

Učedník

Učedník (4/8)

  1. Brácha mi něco půjčil na víkend Má to jen dva problémy.. ze je asi nechci vrátit a že žena si pamatuje jejich nákupku, když sem si je kdysi zkoušel někde na letišti...
  2. Pěkný Bro! Ale radej bys měl dělat ten projekt :-D
  3. Bydlím kousek od Brna směrem na vysočinu..
  4. Ahoj všem, právě jsem objevil tohle vlákno... moje skromná úroda lehla popelem a sháním někoho, kdo by mi byl ochoten klidně i za úplatu poslat nějakou pastu, nebo čerstvé papričky.. Nepročítal jsem to tu celé, tak doufám že nevadí, že se ptám rovnou tady.. Pokud by někdo něco mohl nabídnout, pošlete prosím SZ. Díky!
  5. ...jen malá kuriozitka, co jsme potkali za stvoření na konci prosince při výšlapu na Kala Pathar (cca v 5400m.n.m.) Myslel jsem si v tu chvilku, že mě z té výšky začíná fakt hrabat
  6. musím se pochlubit... už pár dní nosím tyhle krásky a k nim místo tahu tenhle supr řemen... Díky Zrno :-)
  7. monako členem celní unie je, takže v tomhle ohledu je to OK...
  8. Uvidíme - zítra skočíme k Hanákovi a rozhodnutí nechám na něm... jinak dík za odkaz na forum s recenzema.. vypada, ze ohlasy jsou pozitivni
  9. Tak jsme s bráchou rozhoupali tátu, aby si taky udělal radost. Volba nakonec padla na Aqua Terry ve variantě Golf ze zelenou vteřinovkou a minutovýma indexama na tahu. Obepsal jsem pár AD u nás s cenovou nabídkou a zárověň zkoukl i chrono24. Tam jsem našel nabídku od monackého prodejce Mall of the watch, které se AD u nás nebyli schopni přiblížit. I s kurýrem a provizí chronu24 za zprostředkování to pořád vychází o 12K kč míň. Jaký je v tom háček? Vzhledem k tomu, že jsem je nenašel na stránkách Omegy v seznamu AD, jsem jim psal, jak to bude se zárukou atd. a byl jsem ujištěn že všechno bude nové s vyplněnýma kartama a zkrátka tak, abych byl schopnej mezinárodní záruku uplatnit. Prachy sice nepůjdou přes trusted checkout nejdřív na chrono24, takže nějaký riziko tam není, ale i tak bych rád věděl, jak to je...
  10. Moty: to ja samozrejme sem.. vi uz o hodinkach dneska vic nez ja! jen se radi popichujem No a taky mi usetri dost penez
  11. No, brašule neboj... jak začneš vydělávat sám, ony se ti priority přesunou jinam A hodinkově vyzrálej není, jen se opičí podle toho co se líbí moudřejšímu sourozenci... Ale před pěti rokama, když sem tu seděl a rok vybíral modrý potápky, protože mě uchvátili právě bondovky, by mě nenapadlo, že s nima na ruce skončís ty... No, už se těším, až si je vyzkouším!
  12. Ja myslim, ze pokud to zacneme chapat jako hodinky, je to zacatek konce (obzvlast na tomhle foru plnym magoru co si kupujou predrazeny mechanicky cosi, co ten cas ani neumi poradne presne zmerit :-) ) Za me ne, protoze misto mych milovanych automatu si nic jinyho na ruku prece nedam... Mozna tak nejaky jiny automaty Proto jsem trochu doufal, ze to apple pojme jinak a predstavi neco, co nebude uplne vypadat za kazdou cenu jako hodinky, ale bude to mit funkce, ktery tyhle zarizeni co se na trhu podledni 2-3?? roky objevujou bude mit. Tzn. nejaka gps, mereni biometrickych funkci (pres vsechny spekulace jenom meri tep??), mozna pres bluetooth moznost pusteni muziky do sluchatek, vodotesnost kuli fittness, baterka s dlouhou vydrzi na monitoring spanku a popripade buzeni. Nejaka zjedusena forma notifikace z telefonu dejme tomu, nevidim moc pridanou hodnotu v tom si cist zpravy nebo kontrolovat zmeskany hovory na tomhlek. Proste jednoduchej nenapadnej naramek na ruku, kterej jednoduse ukazuje info z mobilu a informace ktery shromazduje predava dal do telefonu/tabletu/jinam. Ale i presto, myslim ze to bude mit uspech. je to kvalitne zpracovany, pro lidi co si kupujou hodinky Calvin Klein je tohle za rozumny penize, s daleko lepsima materialama, provedenim, vic funkcema. Mladosi tomu prijdou urcite taky na chut. No a i lidi, kteri si kdysi kuli telefonum hodinky prestali na ruku brat a s prichodem velkych padel a tim i cim dal otravnejsim procesem vyndavani z kapes si je zase na ruku daji
  13. já si myslím, že si zrovna tenhle borec k 18 nic nezaslouží, takže se nenamáhejte
×
×
  • Vytvořit...